Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Erről vélemény? (bővebben lent)

Erről vélemény? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

[link]



állítólag még ebben az évben lesz... vélemény?


2011. aug. 25. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Magáról az oldalról a véleményem: ügyesen megszerkesztett népvakítás.

Abban viszont hiszek, hogy egy nap megvalósulnak a Bibliában leírtak, de, ahogy ott is áll, a mikort nem tudhatjuk. Ezért kell úgy élnünk, hogy bármikor félelem nélkül várhassuk az ítéletet.

2011. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom... többet most nem fűznék hozzá.
2011. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sághegyi Csaba ***** válasza:
71%

Függetlenül attól, hogy talán sok csodaszerű dolog történik a Mária mizéria körül, attól még tény marad, hogy a Mária kultuszt a katolicizmusba egy pogány vallás mintájára vették be, hogy könnyebben megnyerjék a pogányokat az egyháznak.

Máriáról azt tudjuk a Bibliából, hogy amikor Jézus fogant, alázatos zsidó menyasszony volt. Mire Jézus szolgálatba lépett, Mária a testvéreivel érte ment egyszer, hogy hazavigyék, mert azt gondolták, hogy megőrült.

Mária hite csak a feltámadt fiát látva billent helyre.

Szóval a linkelt oldalon levő Máriás dolgok nekem hiteltelenek. Mária élt, szolgált, megingott, megerősödött, meghalt, mint egy ember a sok közül. Az anyasági szolgálata nagyon fontos volt, és ennyi. A többi körítés hagyomány, de nem a Biblia. A hagyomány szerint Máriának testvére sem volt. Ez önmagában butaság, hogy egy házaspár nem szexel. Azon kívül a Biblia is mondja, hogy 4 öccse, és több húga is volt, akik ráadásul cikizték, mert nem hittek benne.

2011. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Van egy csomó másik prófécia is ami egybevág ezzel:


(magyarul)

[link]

[link]

[link]

[link]

(angolul)

[link]


Nagyfaluból és Medjugorjéből is vannak hasonló próféciák.


Van benne sok olyasmi ami ha megvalósul akkor majd lehet tudni hogy a prófécia igaz volt:

- 3 nemzetközi vezetőt meggyilkolnak vagy eltesznek az útból

- az arab világ összefog Izrael ellen

- Izraelt elhagyják a szövetségesei


Van még benne szó megjövendölt földrengésről (ez már bekövetkezett spanyolországban), vulkánkitörésről. Ezek is megerősíthetik ha igazi a prófécia.


Én egyébként elhiszem hogy ez hiteles és lesz nagy figyelmeztetés, főleg azért mert annyira sok másik magánkinyilatkoztatás is megerősíti ezt.

2011. aug. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Én úgy tudom, hogy a fatimai jelenések közül - amik rendre valamilyen katasztrófát/ háborút jeleztek előre -, volt egy, amiről Szűz Mária azt mondta, hogy titokban kell tartani, ez a titok azt hiszen, mindig csak az aktuális pápára száll, de ,,kiszivárgott a Vatikánból" (tényleg konkrétabb dolgot én sem tudok mondani), hogy ez az itt belinkelt figyelmeztetéshez kapcsolódik, egy hamarosan (2012) bekövetkező eseményről, amit a Vatikán azért nem akar kihirdetni, mert óriási pánik törne ki a világban. Én katasztrófákat gyanítok, de egy nagyon vallásos lengyel ismerősömtől úgy tudom, hogy az emberiség 2/3-a elpusztul. A Jelenések Könyvében olvasható előjelek sorra következnek be - természeti katasztrófák -, és most itt van ez az igen komoly gazdasági válság, aminek ki tudja, milyen következményei lesznek még. De akik a pénzt hajszolják egy egyszerű pápai figyelmeztetésre úgysem fognak megtérni.


Alapvetően elég szkeptikus beállítottságú vagyok, mégse tudom azt mondani, hogy hazugság ez az egész. Mivel előre meg van írva, hogy váratlanul jön majd, és ez tényleg nem a világ vége lesz, csak amolyan ,,tisztogatás", mint az özönvíznél.


Egyébként ez a ,,próféta" folyamatos üzeneteket kap Istentől - amik itt [link] mindig olvashatók (az idegesítő szöveget ki lehet kapcsolni ;)-, és elolvasva tényleg nem hinném, hogy ő talál ki ilyen szövegeket - miért is tenné, van jobb dolga is az embernek.

2011. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Én az utolsoidok.hu-ban nem bízom amióta jelentettem náluk egy egyértelműen hamis próféciát (Teréz anya jövendölése) amire azt mondták hogy kivizsgálják, de aztán otthagyták. Pedig Teréz anyáról lehet tudni hogy soha semmilyen természetfeletti élménye nem volt.


Ezekről a fenti próféciákról pedig még annyit hogy nehéz tagadni ezeket mert sok különböző forrásból származnak amelyekhez sok ember megtérése kötődik. És ahol megtérések vannak az azt jelenti hogy arra vonatkozik a példabeszéd amely a jó és rossz fáról és gyümölcsről beszél.

2011. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

"állítólag még ebben az évben lesz... vélemény?"


Nem biztos hogy ebben az évben lesz ugyanis az üzenetben ez áll:

"2011-es évben megkezdődik az átalakulás– a megtisztulás- folyamata, amelyet milliónyi ember, szerte a világon tanúsítani fog. Az ima segít ugyan a világ katasztrófáinak elhárításában, de most már sajnos ez nem elég ahhoz, hogy visszafogja az Örök Atya kezét, amely rövidesen lesújt az emberiségre."


Eszerint 2011-ben megtisztulás, átalakulás lesz, ami valószínűleg komoly természeti csapásokat és egyéb szorongattatásokat jelent majd (háború a Közel-Keleten, gazdasági válság...). Ugyanez jelentheti még a Szentlélek áradást is ami Ez nem azonos a nagy figyelmeztetéssel.


A Szentlélek áradásról ez az üzenet beszél:

"A SZENTLÉLEK MOST MÁR AZ EGÉSZ VILÁGRA KIÁRADT…

2011. MÁJUS 10. KEDD, 16.00"

2011. szept. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Megtért keresztény vagyok, és az ilyeneket nagy humbukknak tartom!


Ami minderről nekem eszembe jut az ez:

"Ő pedig monda: Meglássátok, hogy el ne hitessenek benneteket: mert sokan jőnek el az én nevemben, kik ezt mondják: Én vagyok; és: Az idő elközelgett; ne menjetek azért utánok."

2011. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De ez az Antikrisztusra vonatkozik, akit nem szabad követnünk. De abból nem tudom mi bajunk származhatna, ha ezeket a jövendöléseket követjük, és tisztán tartjuk a lelkiismeretünket, felkészülve a legrosszabbra.
2011. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen antikrisztus?


Az antikrisztus fogalma pontosan le van írva:


"Fiacskáim, itt az utolsó óra; és a mint hallottátok, hogy az antikrisztus eljő, így most sok antikrisztus támadt; a honnan tudjuk, hogy itt az utolsó óra."


"Ki a hazug, ha nem az, a ki tagadja hogy a Jézus a Krisztus? Ez az antikrisztus, a ki tagadja az Atyát és a Fiút."


"És valamely lélek nem vallja Jézust testben megjelent Krisztusnak, nincsen az Istentől: és az az antikrisztus lelke, a melyről hallottátok, hogy eljő; és most e világban van már."


"Mert sok hitető jött e világra, a kik nem vallják a Jézust testben megjelent Krisztusnak. Ez a hitető és az antikrisztus."


Akkor az általam leírt idézetből kiemelném azt a pár szót, amit meg kellene hallanotok a kérdéssel kapcsolatban:


"...mert sokan jőnek el az én nevemben, kik ezt mondják: ...Az idő elközelgett; ne menjetek azért utánok."

2011. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!