Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki megmondaná, hogy mi ez...

Valaki megmondaná, hogy mi ez az új szokás, hogy mindent a zsidók irányítanak?

Figyelt kérdés
mmint osztálytársaim is ezt mondogatják folyton h hülye zsikdók meg minden. és nem értem h mire fel? én személy szerint nem tudnám megállapítani h ki az és ki nem, de nem is ez a fontos, hanem az h ők honnan veszik ezt, és mennyi ennek a valóságalapja? vagy csak kitalálják az egészet?
2011. okt. 30. 00:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy nagyon régi szokás, csak Te még nem régen élsz.

Az alapja a zsidók jó üzleti vénája, ez sokaknak szúrta a szemét. (ÉS szúrja még most is.) A történelemben majd tanultok rá jó sok példát, hogy hogyan próbálták meg eltörölni őket a Föld színéről. Az osztálytársaid meg a szüleiktől és a médiából hallják és szajkózzák tovább. Az nem tudják, hogy miért.

2011. okt. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
oké ezt értem, de honnan veszik azt h mondjuk egy adott ember szidó?
2011. okt. 30. 00:08
 3/37 anonim ***** válasza:
68%
A szüleiktől vagy a médiában hallják/látják/olvassák vagy egyszerűen rámondják. (Szerintem egyébként bárki lehet zsidó származású, valamilyen ágon...)
2011. okt. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

köszi, már nagyon idegesített, mert senki sem akart értelmes választ adni arra a kérdésre, "hogy honnan veszed ezt?", mindig csak azt mondták h nézz rá/rájuk. -.- sokra megyek vele


szóval köszi

2011. okt. 30. 00:14
 5/37 anonim ***** válasza:
Hát, ja. Ez az egyik jele, hogy hallotta/csak ő mondta. Vannak bizonyos genetikai jellemzők, pl fekete hajuk és nagy orruk van, de most már nem mindegyiknek, illetve nem minden fekete hajú nagy orrú zsidó. Szóval: akinek nincs érve, nincs igazsága...
2011. okt. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
46%
Nem is olyan új ez a szokás. Csak mostanában túlságosan elszaporodtak a szélsőjobbosok (megint). Őket kéne kiirtani mind egy szálig! Az egész gyűlölködésük alapja az irigység, ha feleannyi energiát ölnének abba a nagy hazafiak, hogy tanuljanak a zsidóktól, már kilábalt volna a válságból az ország...
2011. okt. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
56%

Íme az ország főzsidói:

[link]

[link]

2011. okt. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
48%
Ez a Jobbik vesszőparipája. Valami szar? Akkor az vagy a zsidók, vagy a cigányok sara. És mivel a Jobbik-szimpatizánsok hihetetlenül nagy része tizenéves, ezért mondogatják ezt az osztálytársaid. Mert kb ennyi jön át az általuk képviselt eszmékből.
2011. okt. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
48%
Ó, ez nem újkeletű dolog, és nem is csak a tinik csinálják, sok "felnőtt" ember is ezen puffog. Nem tudom, számomra az az ember eleve komolytalan, aki zsidózik, érvei nincsenek, csak talált egy jó ürügyet minden vélt vagy valós sérelmére.
2011. okt. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
53%
A Lista alapján száz mindazok az emberek zsidók tehát, akik tudnak késsel-villával enni, és nem hordanak fasiszta szerkót.
2011. okt. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!