Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten azokat is szereti akik...

Isten azokat is szereti akik nem félnek tőle és akik nem imádkoznak hozzá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Isten mindenkit nagyon szeret.
2011. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha lesz gyereked, megérted miért
2011. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Istentöl nem kell félni csak hinni
2011. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És elárulnád, csillagbogár, hogy miért kellene félnünk Istentől?

Az Istenfélő annyit jelent, hogy Istent tisztelő, az imádkozást pedig a legkönnyebb félreértelmezni. Imádkozni nem csak annyit jelent, hogy olyan dolgokról beszélsz, aminek a felét sem gondolod komolyan, mert valaki azt mondta. Isten előtt nem a szavak, hanem a szívek számítanak.

2011. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen,Isten mindenkit szeret!

[link]

2011. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Isten mindenkit szeret, de ha elfordulsz tőle akkor nem tud segíteni. Ha nem kérsz, akkor nem tudja mit akarsz. Egy csomószor tapasztalom, hogy ha elhanyagolom Őt és nem imádkozom egy idő után szenvedek. És nem értem mi a baj, min kellene változtatnom, aztán eszembe jut, hogy rég nem imádkoztam, és utánna helyre állnak a dolgok.
2011. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 világvége1 ***** válasza:
Isten a jókat szereti, függetlenül attól, hogy félik-e még éppen, vagy hogy imádkoznak-e már hozzá. Ha valaki jó, és már ismeri Istent, tudja, hogy nincs oka félnie tőle.
2020. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!