Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért éget a kukluksklan...

Miért éget a kukluksklan keresztet?

Figyelt kérdés

Történelem órán (én hülye..) megkérdeztem, hogyha a kukluksklan rasszista, akkor miért égetnek keresztet? Miben csatlakozik ez a rasszizmushoz?

Kiadtam nekem házinak, hogy nézzek utána szval...

Tudja valaki?


2011. dec. 9. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

KUKLUKSKLAN?

hahah, lol

2011. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj már, hát nem tudja, hogy kell írni a Ku Klux Klán nevét, be ne sz@rj már a röhögéstől... legalább tudja, miről van szó, és feltett egy helyénvaló kérdést.
2011. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem csak rasszista, antiszemita, idegenellenes, kommunista ellenes, katolikus ellenes.


Ezt a tanárodnak is tudnia kéne.

2011. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez is csak egy álellentét, egy látszatharc, hiszen minden demagóg szövegük elenére, akapvetően hasonló oldalon állnak. Vagyis a keresztet szent jelképként kezelő egyház és a kkk valós történelme között olyan sok különbség nincs. Ugyanúgy, mint ahogy az ún. keresztény egyházak, országok között zajló ostoba csetepaték, ez az ellentét is jól kitalált marhaság.
2011. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom jó a fűtőértéke.
2011. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!