Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Homoszexualitás és vallás?

Homoszexualitás és vallás?

Figyelt kérdés
Hogyan viszonyulnak a vallásos emberek a melegekhez?
2012. jan. 7. 21:48
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
52%

Vidiripi


Róm 1:26 Annakokáért adta őket az Isten tisztátalan indulatokra; mert az ő asszonynépeik is elváltoztatták a természet folyását természetellenesre.

27 Hasonlóképen a férfiak is elhagyván az asszonynéppel való természetes élést, egymásra gerjedtek bujaságukban, férfiak férfiakkal fertelmeskedvén, és az ő tévelygésöknek méltó jutalmát elvevén önmagokban.


3Mózes 18:22 Férfiúval ne hálj úgy, a mint asszonynyal hálnak: útálatosság az.

2012. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
34%

A keresztény vallásban bűn a homosexualitás is és az állatokkal való sexuális kapcsolat is.A biblia is ezt mondja.Hallottam olyan esetről,hogy egy meleg fiatal megtért ,imátkozott,hogy normális,istennek tetsző legyen és "kigyogyult "belőle.

Ma már a lányokat szeteti és gyermekei is vannak.Egyébként ez a hitgyülekezetben történt.

2012. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
83%
A normálisabbja normálisan. A kevésbé normálisabbja ellenszenvvel.
2012. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Szerintem ebből nem lehet kigyógyulni. Maximum elhitetni saját magával az illetőnek, hogy nem meleg.
2012. jan. 7. 22:07
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
A melegség nem betegség, így ki sem lehet belőle gyógyulni...
2012. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
79%

Vidiripi


Ez nem betegség hanem vágy.

2012. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Én próbáltam megváltoztatni azt, ami vagyok. De nem ment. Elnyomtam a meleg hajlamot, és próbáltam lánnyal járni. Pár hétig jártunk, és nagyon kedves volt, aranyos, és szép, de nem vonzott. Nem vonzott az, hogy megérintsem, megcsókoljam, és a többi. A szexuális vonzódást/irányultságot nem lehet elnyomni.
2012. jan. 7. 22:12
 8/43 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagyok vallásos,de sok barátom az.ők állitják,hogy ha megtérsz istenhez "kigyógyit" a homosexuaitásból és minden más bűnből is.Àllitolag nem egyszer előfordult már ilyen.
2012. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
14%

Vidiripi


Hogyan próbáltál megváltozni? A szexuális vágyat valóban nem lehet elnyomni. De kontrolálni azt igen is lehet. Az irányultságon meg lehet változtatni de hogy nem könnyű az kétségtelen. Imádkozz! Sokat.

2012. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
12%
Gondolom lelki ismeret furdalásod van ezzel kapcsolatban ha ezen gondokodsz.Valahol te is tudod,hogy ez nem normális sexuális viselkedés.Ha valaki tud segiteni az csak is isten.
2012. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!