Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hitelt adtok-e a "Nagyfigyelme...

Hitelt adtok-e a "Nagyfigyelmeztetésnek"?

Figyelt kérdés

[link]


A Katolikus Hirportál ugyanakkor távolságtartóan kezeli...

...de például a Mária-út Facebook honlapján van kapcsolat...


[link]



2012. jan. 31. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Már többször is volt,aki "üzeneteket" hallott és közvetített. De mindegyik csak kamu volt. Ez is az.
2012. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Érdekes a cikk, decemberben legkésőbb minden kiderül. Vagy akár áprilisban???
2012. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Már megen világvége? Legalább elmondhatom majd az unokáimnak: "Bezzeg a mi időnkbe évente 3 világvége volt ..."
2012. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem adok hitelt.


Legalább tíz kérdés volt már ebben a témában, ajánlom szíves figyelmedbe a keresőt. :)


Az egyikben volt szó egy eseményről (már nem emlékszem pontosan, mi volt az), aminek tavaly be kellett volna következnie, de nem következett be. Ez pedig azt jelenti, hogy ezek a "próféciák" hamisak.

2012. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a prófécia valós, csak a világegyetem "késik"...
2012. febr. 1. 09:04
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Lesz világvége(ha nem tudunk elköltözni más bolygóra), de hidd el azt észre fogjuk venni, és nem bibliával alvó kiválasztott drogos fogja azt nekünk elmondani. Hanem "kiszámítják"(már ha pánik elkerülése miatt nem hallgatják el).


Mégis,hogy lesz világvége? Egyszer csak pukk eltűnünk és csak a ruhák maradnak itt? Vagy minden előjel nélkül felrobban a Nap vagy a Föld? Esetleg az "jólelkek" felemelkednek(és elégnek az atmoszférába)?


Ez a térítés is csak kihasználja az emberek halál félelmét. Mint amikor a TV-s porszívó csak a következő 5 percbe lesz akciós. Gyorsan vedd meg!

2012. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A Biblia azt tanítja, ne add pénzed uzsorára. Ezért én senkinek sem adok hitelt. De ez csak vicc volt, ahogy a linket is annak tartom.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2012. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Előzőnek!


Sajnos ez nem vicc, mármint hogy van ilyen "prófétanő", és hogy egyesek hisznek is abban, hogy az üzeneteit "Jézustól" kapja.


Én a végidők sokasodó jeleihez sorolom, amit Jézus megígért, hogy sokan jönnek az én nevemben és azt mondják "én vagyok", és sokakat elhitetnek. Ez része ennek a hitetésnek.

2012. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor a prófétanő "egy másik cégnek dolgozik..."
2012. febr. 1. 17:41
 10/13 anonim ***** válasza:
A kérdésre adott válasz egyszerű és tömör NEM, és nem azért, mert ne hinném el, amire alapul, hanem, mert egyszerűen tudom, hogy nem ilyen formában kell történnie.
2012. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!