Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tenyleg rossz otlet egy...

Tenyleg rossz otlet egy muzulman vallasu emberhez hozzamaenni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 16:29
1 2
 11/14 Napkiraly ***** válasza:
69%
ha szereted a verést meg az erőszakot meg sub hajlamaid vannak, akkor nem rossz ötlet. A saját kultúráddal foglalkozz inkább
2012. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
24%
Ez hihetetlen mennyi félreinformàlt ember próbál meg tanácsot osztani Itt a fórumon. Kedves kérdezõ! Erre a kérdésedre ne Itt próbálj választ kapni. Az én férjem igazi hithû muszlim akinél jobb embert sohasem ismertem... Van gyermekünk is Akit imád a férjem bármikor számíthatok rá. AZ emberek hem egyformák!Nem egy keresztényt ismerek ski inkább a kocsmában ûl mint otthon. Mégsem mondom Azt hogy ne menj hozzá keresztènyhez mert jobban
2012. febr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
24%
Szeretik AZ alkoholt mint a családjukat... Én azt tanàcsolom ismerd Meg jól a fiút,és ha igazi hithü muszlim akkor nincs mitõl tartanod!
2012. febr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Napkiraly ***** válasza:
Ma délután volt valamelyik tévében a Frei Tamásnak egy műsora, ahol megszólaltatott egy nőt, akinek arab férje volt. Tanúságos az ilyen fiatal álmodozó nőnemű egyedeknek
2012. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!