Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézusról szóló rajzfilmsorozat?

Jézusról szóló rajzfilmsorozat?

Figyelt kérdés

régen volt a TV2-n (ha jól emlékszem) egy rajzfilmsorozat ami Jézus életéről szólt. gyerekeknek szólt és gyerekek is szerepeltek benne, akik minden részben valamit elmeséltek Jézusról, meg ha jól emlékszem ott is voltak azokban az időkben és személyesen is találkoztak Jézussal.

nagyon régen volt már, vagy 10 éve.

valaki nem emlékszik rá mi volt a címe? esetleg hol tudnám most elérni?



2012. márc. 31. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sejtem mire gondolsz...

Egy fiú és egy lány plusz egy kis srác a főszereplő.

Úgy jutnak vissza az időben, hogy egy tudós épít valami időgépet egy házból és ezzel ugrálnak ide-oda.


Sajnos a címe nem jut eszembe.

2012. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Superbook?
2012. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

IGEN EZ AZ!!!:D

nagyon köszönöm!!!

2012. márc. 31. 14:55
 4/11 A kérdező kommentje:

és csak most jövök rá h ez az oldal amit már fél órája nézegetek, pont erről szól:D csak kicsit modernebb formába (nem látok a szememtől:P)


[link]

2012. márc. 31. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez szinkronizálva lett magyarra vagy eredeti nyelven nézted?

Engem is érdekelne, azért kérdezem, hogy érdemes-e keresnem a magyar nyelvű változatot!

Köszönöm és bocs az offért!

2012. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem van egy régi, kézzel rajzolt verzió, ezt adták a magyar tévében is, ha valaki felvette videóra és bedigizte, akkor talán meg lehet szerezni magyarul is.


Viszont van egy újabb, számítógépes verzió is (a link is erre mutat), ezt nem hinném, hogy magyarul adták volna vagy fogják adni a jövőben, úgyhogy kevés esélyt látok a magyar verzióra, de ki tudja...

2012. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Magyarul Könyvek Könyve.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az újabb verziót nem is kerestem, a régebbit megtaláltam angol nyelven, de se angol se magyar feliratot nem találtam még eddig hozzá. Utolsónak köszi a linket, de sajnos törölve lettek a videók, mivel megauploados volt mind:(
2012. ápr. 2. 07:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos így igaz, bár remélem előbb-utóbb pótolni fogják,mert a gyerkőceim nagyon szeretik.
2012. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy értetlenkedek, de nem teljesen világos.


Szóval létezik ez a film magyar szinkronnal is? Vagy csak magyar felirattal létezett valamikor, amit viszont már nem lehet előkeresni mert törölve lett az interneten?


Ha már magyar címe van akkor tuti más részét is lefordították, nem? Akkor viszont valahol meg kell, hogy legyen.

Valaki leírná mi van?

2012. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!