Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Hit Gyülekezete a pusztításé...

Pietrosol kérdése:

A Hit Gyülekezete a pusztításért imádkozott?

Figyelt kérdés
Hegedűs Lórántné országgyűlési képviselő asszony...Emlékeztetett: A Hit Gyülekezete a „szupergettó”-ként elhíresült Gázai övezet Izrael általi terrorbombázása idején azért imádkozott, hogy minél teljesebb legyen a pusztítás, a lehető legtöbb áldozatot követelje a támadás.
2012. jún. 13. 08:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Hegedűs Lórántné vajon ott volt, amikor a HGY ezért imádkozott? Nyilvánvalóan nem.


HA az érdekel, mi történt valójában, akkor egy autentikusabb forrást keress hozzá.

2012. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Szia!


Linkelnél?

2012. jún. 13. 09:27
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Milyen fanyar humor az élettől, amikor egy embergyűlölő vádol másokat embergyűlölettel...
2012. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Szia ma 09:39!


Nem biztos,hogy ő vádol,lehet,hogy őt keresték meg azok az emberek,akik a tudomásukra jutott dolgokat szerették volna szélesebb körben felfedni!Ez a képviseleti demokrácia velejárója!

Magam sem tudom,hogy igaz-e a hír,éppen ezt szeretném megtudni!

2012. jún. 13. 09:53
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondoltam, hogy ez a "valakitől hallottam, hogy hallotta" nem a legbiztosabb forrás!


Én elmentem a HGY-be, megnéztem, mi megy ott. A saját szememmel láttam. Meglepően tapasztaltam, hogy semmi rendkívüli nem történt, fele sem igaz annak, amit terjesztenek róla.


Abból kiindulva, hogy ismerek HGY-seket, jártam már ott, teljességgel kizártnak tartom, hogy ebben a formában ez megtörtént volna.

Lehet, hogy csak csúsztatás, esetleg félreértés áldozata lett a képviselő asszony.


Vagy gondolkozz el azon, hogy ha ilyen megtörtént volna, akkor nem hurcolták volna-e meg a HGY-t emiatt? Persze, mivel "cionisták", "nekik semmi bajuk nem eshet". De ha utánanézel, hamar kiderül,hogy a HGY több évtizedes fennállása óta csak az utolsó 1-2 év az, amióta nem próbálják meg ellehetetleníteni őket. Előbb a kommunisták, majd a rendszerváltás utáni kormányok. Végül a Fidesz irányt váltott- vélhetően a szavazatok miatt- és elismerte egyházként őket.

2012. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen súlyos váddal állt elő a képviselő asszony akkor gondolom van bizonyítéka is. (mondjuk hangfelvétel)


Ha viszont nincs akkor ez inkább csak rágalmazásnak tűnik.

2012. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

Hegedűs Lórántné... Na, eddig elég is volt olvasnom. Hiteles keresztények ám az antiszemiták, tényleg... (irónia!)

A kereszténység és az antiszemitizmus egymást kizáró fogalmak, akár tetszik ez egyeseknek, akár nem.


Pietrosol, akármennyire is igenlő választ vársz, tőlem sem azt fogsz kapni. Csatlakozom az előttem írókhoz. :)


Meg kellene végre értened, hogy sem a Hit Gyülekezete, sem Izrael nem az a "rosszfiú", akinek a széljobber média próbálja beállítani őket, kígyót-békát kiabálva rájuk. Ezeket a mocskolódásokat csak nagyon naiv és tájékozatlan emberek veszik be csont nélkül; bár sajnos így is túl sokan tartoznak ebbe a csoportba.

2012. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
17%
Én azért válaszolok egy igent a kérdésre. :))
2012. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én nem ismerem a Hit Gyülekezete ideológiáját, de nem hiszem, hogy bármelyik, magát kereszténynek valló felekezet mások pusztulását kérné Istentől.
2012. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy rémlik, azért imádkoztunk, hogy az Izrael területét a Gázai-övezetből érő terrorbombázás érjen véget...

A képviselő asszony bizonyára rosszul emlékszik, hogy honnan és milyen irányba röpködtek azok a rakéták...

2012. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!