Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyon nehéz a hittudományi...

Nagyon nehéz a hittudományi egyetem?

Figyelt kérdés
A bekerülést és a helytállást egyaránt kérdezem.

2012. júl. 3. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nyitott vagy, és tudsz beszélni mások előtt, akkor semmi gond, (10-ből 9 embert felvesznek általában) természetesen ha pszichológiailag is megfelesz.


Viszont ha van benned egy lelki érzékenység, és hittel mész oda, akkor készülj fel. ;)

2012. júl. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bekerülni nem túlzottan nehéz, helyt állni kb. 2. évtől már meglehetősen. Vallásfüggő is, van, ahol picit könnyebb bizonyos téren a tananyag (pl. ami újprotestáns, ott nincs annyira részletes egyháztöri).
2012. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jó a nyelvérzéked, az nagy előnyt jelent.

Engem pl. érzékenyen érintett, hogy már elsőben egyszerre kellett óhébert, ógörögöt és latint tanulni, amellett nekem ott volt az angol is. Nagyon oda kell figyelni, mert könnyen el lehet hasalni (nekem is volt ilyen élményben részem, és nehéz volt aztán kijavítani).

2012. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!