Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tapasztalt már, vagy látott...

Tapasztalt már, vagy látott már valaki gyógyulást, gyógyítást keresztény gyülekezetben, hívőknél?

Figyelt kérdés

Nincs szándékomban provokálni, úgyhogy ehhez mérten szeretnék válaszokat is kapni. Aki csak kötekedni szeretne az keressen másik kérdést inkább. Valós, hiteles dolgokra vagyok kíváncsi.


Valaki Krisztus nevében gyógyított, vagy esetleg saját imája meghallgattatott? Mi történt, és hogyan?


Köszönöm ha valaki megosztja a valós tapasztalatait.


2012. aug. 11. 21:49
1 2
 1/13 Pietrosol ***** válasza:
67%

Szia!


Én ismerek ilyen embert!Azt mondta bizsergett a lába miközben a szent szellem belé költözött!Nyerőgépfüggő volt,emiatt ment a gyülekezetbe!Leállt a pénzszórással,látszólag minden rendben volt!Két év múlva újra elkezdett gépezni,ezzel együtt kevesebbet járt a "gyülibe"!Idézem:"Rájöttem b.meg,hogy csak átraktam máshova a függőségemet!"

2012. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én csak videóban láttam megtörtént eseményt.De sok olyan embert ismertem akik tanuk voltak
2012. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Sághegyi Csaba ***** válasza:
100%
Igen, volt feleségem gyógyult ki mielofibrózisból, ahogy Isten ígérte nekem prófétikus kijelentésekben, 3 különböző ember által, akik külön felekezeteket képviseltek. Ez a betegség a csontvelő elcsontosodása, leáll a vértermelés, az ember meghal. Ő is majdnem meghalt, naponta csak 1-2 korty vizet tudott inni, annyira legyengült. De az ígéret akkor már megvolt, a velője helyrejött. Aztán engem lecserélt egy lelkészre... De a gyógyulás akkor is megvolt.
2012. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Azok pedig, a kik hisznek, ilyen jelek követik: az én nevemben ördögöket űznek; új nyelveken szólnak. Kígyókat vesznek föl; és ha valami halálost isznak, meg nem árt nékik: betegekre vetik kezeiket, és meggyógyulnak." Mk 16:17-18


Inkább az a furcsa, hogy ha valaki keresztény létére még nem látott vagy nem tapasztalt ilyet.


Üdv.

2012. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves utolsó!


Én is tapasztaltam már gyógyulást, meghallgattatott az imám.

Köszönöm nem vagyok kíváncsi a kötekedésekre, hogy amúgy is meggyógyult volna, mert tudom, hogy hogyan és mi történt.


Engem az érdekel, ha valaki olyan ajándékot kapott, hogy gyógyít, akkor az hogyan történik. Pl.:ráteszi a betegre a kezét, és imádkozik és abban a pillanatban meggyógyul, vagy esetleg később? Vagy csak az gyógyul meg aki hisz benne, és ez bizonyság lesz neki, vagy a hitetleneknek? Vagy hitetlent is meggyógyíthatnak, de gondolom ők nem nagyon szokták kérni.

2012. aug. 12. 09:27
 6/13 Hitchens ***** válasza:
Sziasztok én csak kíváncsiságból kérdezem, hogy hogy lehet hogy mindig csak olyan csodák történnek, amikre képes az emberi szervezet, de emberi végtag soha nem nő vissza?
2012. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért kedves Hitchens, mert az ilyen hitetlennek mint te még ez sem lenne elég bizonyíték...
2012. szept. 2. 21:50
 8/13 Hitchens ***** válasza:

Hát ha itt előttem visszanőne valakinek a lába, akkor csak-csak megmozdulna bennem valami. :)

De hát milyen kár, hogy Isten útjai ilyen kifürkészhetetlenek...

Bár az ilyen hívőknek mint te, az is elég amiben semmi csoda nincsen.

2012. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hidd el, nem hinnének akkor sem. Viszont van egy kis Bibliai alapja ennek a betegségek elmúlnak, végtagok nem nőnek vissza. (Bár Jézusnál ilyesmi bekövetkezett mégsem hittek) A betegségek alapvető eredete az démoni fogvatartás, tehát tekinthetjük ördög űzésnek is. Míg a végtag elvesztése állapot, mely ha az illető démon-mentes állapota esetén sem történik semmi.
2012. szept. 3. 04:46
 10/13 Pietrosol ***** válasza:
100%

Ezek nem keresztény csodák,hanem az elme erejének emanációi!

Erre akárki képes és a pünkösdi-karizmatikus szekták ezzel élnek vissza!


Például Németh Sándor,aki reikis időszakában ezt kitűnően megtanulta!

2012. szept. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!