Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi! Mi a véleményete...

Jehova tanúi! Mi a véleményetek erről? A Williams lányokkal miért kivételeztek?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 15. 15:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
ott a válasz a szövegben: ha eleget dobsz az adományládába, változhatnak a szabályok...
2012. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos valamiért nem tudom a blogot megnézni.

Nem indul.

De ilyen nincs.

Nem az adomány számít.

Gondolj bele, hogy azok akik később ki lettek közösítve a helytelen cselekedeteik miatt, azok is rendszeresen adtak önkéntes adományokat, de az nem mentheti meg az életét sem most sem a közel jövőben Isten haragjától.

Ha sikerül meg nézni,akkor elmondom azt is mi a véleményem.

Egy tanu

2012. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
30%

Nos ezt az oldalt ismerem.

Ezt az oldalt azok a kiközösített volt tanúk szerkesztették, akik már nem részei a gyülekezetnek.

S azok aki utálják a tanúkat azokkal összefogva létre hozták a blogot.

Ezeket rendszeresen be játszom olyan nem tanu ismerőseimnek akik nem osztják a nézetemet, de nem is ellenségeim.Szomszédok munkatársak.


Igen csak ki voltak akadva. Azt mondták hogy akkor a többi vallást is kilehetne pellengérezni ezzel az erővel, és ott valóban napi szinten követnek el csúnyábbnál csúnyább hibát, és nem 10 évente egyet.



Egyébként a kérdésem az lenne ezen emberek felé::


Nektek ez a legnagyobb problémátok?

Hogy 15 évvel ezelőtt egy tanú mit tett?

Az nem baj, hogy keresztény országok és azok keresztény vezetői miatt az emberek éheznek, munka nélküliek, öngyilkosok mert elvesztették a munkájukat, mert az emberi vezetők képtelenek megoldani ezeket a problémákat?

Gyerekek éheznek, miközben a keresztény vezetők havi szinten milliókat keresnek.

Ezek senkit nem zavarnak, napi szinten?:((


Csak az, hogy húsz évvel ezelőtt egy tanún erőt vett a testi gyengeség és paráználkodott.?


Miközben más magukat keresztényeknek nevezők közűl természetes a paráználkodás, sőt kifejezetten már lenézik azt aki 14 évesen még szűz!!!

Aztán meg jönnek az abortuszok meg a csalódások.

És ez napi szintű, sőt nem is bűn!!!!


Miről beszélgetünk?:)Nahát,......

2012. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Itt most nem a keresztényekről van szó hanem a Jehova tanúiról:


A Williams lányok ott voltak a 2012-es Londonban megtartott olimpián is és az amerikai himnusz és zászló előtt tisztelegnek annak ellenére, hogy a Jehova tanúi nem vehetnének részt ilyen eseményeken.

Velük még is kivételeznek.

2012. aug. 15. 18:28
 5/29 anonim ***** válasza:
22%

Utána nézek ennek, mert Én magam nem nézem és nem néztem az olimpiát.


egyébként Jehova tanúi keresztények, mert Jézus követőinek tartják magukat.

Soha nem tagadtuk Jézust meg, csak ne tekintjük egyenlőnek az apukájával.

2012. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

[link]



Aki tagadja Jézus isteni mivoltát az nem lehet keresztény.

2012. aug. 15. 19:04
 7/29 anonim ***** válasza:
35%

Nem tagadjuk, hogy Jézus rendelkezik Isteni tulajdonságokkal,de nem Ő a mindenható, teremtő Isten.

Az Atya öröktől fogva van nem volt kezdete, és nem is lesz vége Alfa és omega.


A Fiúnak volt kezdete, első teremtménye volt akit leges legelőször megteremtett az égben.Nem tudja az atyát elpusztítani.Ám az Atya ha arra kerülne a sor, elpusztíthatná a fiút.

Ami persze nem fog megtörténni, csak a szemléltetés kép mondom, hogy lásd a különbséget a teremtő és a teremtmény között.

2012. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
21%

Kedves Kérdező!


Nem olvasom el a linket, melyet küldtél, mert nem vagyok hajlandó megbukott keresztények fröcskölését olvasni. Aki bűnt követ el és a következményein megsértődik az majd felel Istennél, de nem akarom, hogy én is úgy járjak mint Ő. Mivel jártas vagyok sport téren tudom, hogy kikről van szó! Hogy miben kivételeztek velük azt nem tudom, de ha nem tény akkor ismertetném: Jehova Tanúi is emberek! Követnek el hibákat kisebbeket és nagyobbakat és legtöbbjük tudja vállalni a felelősséget a tetteiért, a többi jónépet megtaláljátok a linkelt oldalon. A poén az, hogy ha lenne is szó kivételezésről, amit teljes mértékben kétlek( mindenki ész nélkül elhiszi amit oda beírnak, de ha mi idézünk egy könyvet, annak még a pontos forrását is letagadják), akkor is két sportolóról van szó. A "nagy" egyházak hány ember haláláért felelnek? És J.T-i esetében mennyi ez a szám? Szerintem ezen kellene rágódni!

2012. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
33%

"Aki tagadja Jézus isteni mivoltát az nem lehet keresztény."


Amúgy a honnan vetted ezt a szabályt? A Bibliában nincs ilyen!

2012. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
46%

Csak gratulálni tudok a lányoknak a csúcs eredményeiért.


De Ti ketten már megint terelgettek. Ne nevezd fröcskölésnek, ha valaki az igazat feltárja. Ezt például úgy fogom fel, hogy becsap egy szervezet. Nem?

De még mindig kitartotok mellette, pedig saját szemeddel láthatod a tényeket.

2012. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!