Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők! Mit szólnátok hozzá,...

Hívők! Mit szólnátok hozzá, ha egy idegen fáj érkezne a Földre és elmondanák, h semmiféle teremtés meg Isten nincs, csak szimplán van a világ és kész és ezt be is bizonyítanák?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert olvastam egy ilyet, h ha esetleg megtörténne egy ilyen akkor sokan, főleg a hívők megőrülnének.

2012. dec. 18. 10:31
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok vallásos, de az, hogy máshol is lehet értelmes élet még nem bizonyíték arra, hogy Isten ne létezne. Persze, a legtöbb vallás hívői megkattannának, csak azt nem tudom, miért, nincs ebben semmi meglepő. Elég önző dolog azt képzelni, hogy a komplett világegyetemben csak mi vagyunk.
2012. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
88%
Jehova Tanúi őket is megcáfolnák!
2012. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
76%
Ezt eddig itthon sem voltak képesek bebizonyítani. Miért lennének a földönkívüliek mások?
2012. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
60%

Szinte gondoltam, h fog menni a mellébeszéd.

Mondjuk egy időutazással elég könnyű lenne bizonyítani...

2012. dec. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
73%

"Mondjuk egy időutazással elég könnyű lenne bizonyítani..."


+ Hogyan is? Illetve lehet bizonyítani, hogy lehetséges az időutazás?

2012. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Na mondjuk igen, időutazással lehetne, mert szépen visszamennénk és megnézhetnénk, h nincs semmi.

Ezzel tudnák bizonyítani mindenkinek.

2012. dec. 18. 11:23
 7/43 anonim ***** válasza:
Megmondanám 404 nek, hogy a krixkraxai ne zaklassanak engem...
2012. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Ha mondanák, az nem érdekelne. Ha bebizonyítanák, akkor meg kész tények elé lennék állítva, bár nem tudom elképzelni, hogyan lehetne ezt bebizonyítani.
2012. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
72%

A mélyen vallásosakat semmivel nem lehet meggyőzni, kár próbálkozni is.

Aki kevésbé vallásos azt talán meg lehetne, de ha idejönne bármilyen földön kívüli faj, szerinted pont ez érdekelné?

2012. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
77%

Én mondom a tutit:

Sátán illúziójának gondolnák, aki el akarja őket téríteni a hitüktől, Istentől, Jézustól, és a helyes úttól.

2012. dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!