Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen keresztény előadókat...

Milyen keresztény előadókat ismertek?

Figyelt kérdés

Abba hagytam FankaDeli hallgatását mert elegem lett abból, hogy mindig olyan kis utalgatásai voltak amikkel a Biblia, Isten vagy Jézus ellen szólt.. Sokszor észre lehetett venni a dalaiban amikor a saját szavait húzza át, amit az előzőben állított azt rögtön meg is cáfolta egy másikban. Egy ilyen kamu huszárt nem igazán szeretnék tovább hallgatni.


Tehát szeretnék "tiszta" számokat is hallgatni végre ismertek ilyeneket?


Ha lehet akkor inkább ilyen HIP-HOP vagy REP vagy UNDERGROUND stílusú legyen és keresztény természetesen.


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. máj. 10. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Skillet (christian rock)
2013. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem baj lehet rock is csak jó legyen :)
2013. máj. 10. 19:03
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Kárpátia
2013. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A Kárpátia miért lenne keresztény? Az első 10 albumát már többször is végig hallgattam és nem hinném, hogy keresztény..
2013. máj. 10. 19:18
 5/22 A kérdező kommentje:
Ez a Skillet elég jó.. :D
2013. máj. 10. 19:19
 6/22 anonim válasza:
Mondom h jó a Skillet! :D kedvenceim: Comatose, Hero, Rebirthing. Ha nem ismerted ezeket eddig, de bejön a stílus, akkor biztos tetszeni fognak! 19/L
2013. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet meghallgatom őket :D 19/F :)
2013. máj. 10. 19:42
 8/22 titak ***** válasza:
templomunk kántora? :o)
2013. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Magyarországon elég kezdetleges a keresztény könnyűzene, de Pintér Bélát tudnám ajánlani, talán ő áll a legközelebb a stílusodhoz. A hitgyüliben van néhány zenekar, bár én nem szeretem őket, úgyhogy nem is ismerem őket. Katolikusoknak ott van Sillye Jenő meg az Eucharist, bár ők távol állnak a megasott stílustól.

Külföldiből Micheal W. Smith, vagy Hillsong United. Többet nem nagyon tudok, jobban szeretek magyar előadókat hallgatni.

2013. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Michael W. Smith, Petra, Hillsong

Szintén könnyűzene, de nem az általad felsorolt műfajokban, azért leírom: Paul Wilbur, Israel Houghton, Phil Discroll, meg még jópáran nem jutnak most eszembe :)

2013. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!