Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Léteztek szűzlányok vérét ivó...

Léteztek szűzlányok vérét ivó vámpírszektások?

Figyelt kérdés

Hallottam néhány dolgot erről...

Egyes hiedelmek szerint voltak akik szűzlányok vérét itták, mert azt hitték hogy ettől örök életük lesz.

Van ennek valóságalapja?

Léteznek még efféle szekták?


2009. nov. 28. 18:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szerintem nincsenek... de ki tudja, sok állat rohangál a földön...
2009. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
egy legenda szerint Báthory Erzsébet szűzlányok vérében fürdött és százakat kínzott és ölt meg mert mikor egyszer megütött egy lányt és a vére az arcára fröccsent akkor szebbnek látta a bőrét. szerintem ez kamu:D
2009. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
utolsó, a számból vetted ki a szót, akarom mondani a kezem alól a billentyüzetet :) én is Erzsikére gondoltam XD
2009. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én is hallottam Báthory Erzsébet történetét, és szerintem vagy ő, vagy más betegelméjű ember képes volt ezt megtenni...
2009. nov. 28. 19:05
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok:)

olvastam egyszer valami könyvben hogy ez a vérfürdős sztori azért lett kitalálva hogy kivégezhessék a nénit,és elvehessék a földjeit = koncepciós per (vagy mi:D).

szerintem azért nem léteznek ma ilyen durva szekták mert azért feltűnne ha el-el fogynának valahonnan a kiscsajok és a rendőrség is jobb a középkorihoz képest (de csak egy fokkal)

2009. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
háth, ma is tünnek el kiscsajok, de megtalálhatók az út mellett :/ sajnos a mellettünk lévő településen is eltünt egy 16 éves lány, és valósznüleg kivitték németo-ba k'''vának... szegény :/ már nem merek hazamenni este egyedül:/
2009. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

2. igazad lehet Báthoryval kapcsolatban, a középkorban sok volt az ilyen koholt vád (pl: boszorkányperek).

Amúgy világszerte tűnnek el gyerekek, de ők legtöbbször pedofilok áldozatául esnek. :'(

2009. nov. 28. 19:21
 8/19 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj meg: vannak. Az internet tele van velük, és komolyan is gondolják. Persze az egész önkéntes alapon megy, és nem bántanak semmit, de azért mégis kicsit durva.
2009. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azt hogy csinálják, hogy vért isznak, de nem bántanak senkit? Ha a tagok egymás vérét isszák, vagy állatok vérét esetleg...
2009. nov. 28. 21:01
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ők az álcázott vöröskereszt :D:D adod a vért, ők meg megisszák :D
2009. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!