Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miért tiltja az okkultiz...

Isten miért tiltja az okkultizmus minden formáját?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igazából tök felesleges túl bonyolítani, több oka is van, az egyik, mert valóban nem Istentől ered...a másik, mert áltudomány...a harmadik, mert veszélyt jelent rád, és nem is kis veszélyt jelent rád.

A tiltás vmiért az emberekben mindig vmi szőrnyű dologként zajlik le...csak egyszer hallanám már vkitől azt, h tiltva vagyok vmitől, de értem, h miért és tudom is, h csak, azért, mert én vagyok védve attól. Azt még megértem, ha egy gyerek úgy áll hozzá ahogy, de hogy egy felnőtt is...no mindegy, ez már eltért igazából a tárgytól.

2014. márc. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na igen, pont ez lenne a lényeg. Valóban nem a középkorban élünk, hát ne is gondolkodjunk úgy, mintha ott élnénk.
2014. márc. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1: Az okkult jelenségek (nagy valószínűséggel) tényleg léteznek.


2: Ezek Luciferiánus- = Sátánizmushoz kapcsolódó jelenségek.


-Mi jelképezi Lucifert?

-A gyémánt és a villám.


-Mi kapcsolódik hozzá?

-Egy valóban létező titkos (=okkult) tudás.



-Mi lényegét tekintve a luciferiánizmus/sátánizmus?

-Boszorkánysághoz kapcsolódó jelenségek. (pszichikus erő, boszorkányerő, emberek feletti uralom =mások feletti hatalom megszerzése)


-Valódi lényege szerint?

-Kapcsolatfelvétel eme okkult tudás forrásával. Midig ezt szeretnék elérni (a rituáléikkal), Aleister Crowley (OTO) is ezt próbálta elérni a nemiséghez kötődő rituális gyakorlataival.


Crowley „Baphometh“-je nem más mint a fallosz (a saját férfi nemi szerve). Ez a titkos falloszimádás!

Az oltáron a „Nagy Parázna“ (Babalon) van... akivel a „főpap“ rituálisan egyesül.

Eme rituális egyesülésnek mindig van egy mágikus célja (tehát az egész folyamatnak szigorú rendje van).



Ez a (Sátánról való) tudás nagy valószínűséggel nem földi eredetű. (Szerintem nincs tiszta kapcsolatuk... mindig ezt próbálják felvenni ... a kapcsolatot (a távoli rendszerrel) (?!) )

Erre szolgálnak pl. a szexuálmágiához kötődő dolgaik. Soha ne menjetek bele szexuálmágiához kötődő dolgokba!


Sátán jelei: az S-betű... hüvelykujj-mutatóujj kinyújtva, a gyűrűsujj és a középsőujj a vadzsrát fogja.

Vadzsra (vajra) = gyémánt + villám - jogar. A klasszikus sátán-jel... „Dorje Chang“, az „emberfeletti guru“ (aki nem más, mint a Sátán) jele.

Ez van.


Egyetlen titkos és okkult hagyomány létezik a Földön (bár nem földi eredetű) és az a Sátáné.

Luciferé, a gyémántvillanású HIDEG FÉNY hozójáé.

A szeretetlenségé. (!!!)


Lucifer tudása: a szeretetlen, hideg tudás. Feltárom ezt nektek, hogy tudjátok. Ahol megérzitek a hideg lelket (szellemet, ami betölti a teret), onnan menjetek! Én is mindig így tettem. („Nap“ vagyok, azért tudom ezeket.)

Engem hívtak ezek az „iskolák“ ... de (úgy gondolom, hogy) mindig le is lepleződtek...

Tapasztaltam jelenségeket ezzel kapcsolatban... nem csak kitalálom ezt.

(Az okulásotokra írom.)


A kulcs = a szeretetre való képesség a kulcs. Akiben nincs meg, az halott.


Én tapasztaltam ilyet! Eszméletlen nagy tudással találkoztam, ott volt az egész okkultizmus, az összes különleges képesség, mind ott volt egyben !) és hogy hogyan lehet őket elérni...

...de az is ott volt, hogy az illető egyszerűen nem tudta, mi az hogy szeretet... mi az, hogy átélni a szeretetet.

Testi vonzalom képei voltak benne akkor is mikor a szeretetről beszélt. Egyszerűen azt hitte, hogy a szeretet valami testi vonzalomhoz kapcsolódó fogalom... pl. hogy gyönyörű nők odaadják magukat neki. (el sem hittem először, hogy ilyen létezik)

Nekem ez egy nagy tapasztalás volt (mert ehhez kapcsolódva (vagy ezzel párhuzamosan) egyfajta beavatási folyamat is zajlott bennem). Átéltem egyfajta megvilágosodást, amelynek során a kollektív archetípus energiától átizzón felmerült bennem. Ez nem volt gonosz dolog (hanem egy szeretettel teli őskép volt - az ISTEN (?!)).

Akkor buktam volna el, ha ebből a beavatási élményből egyfajta mániát csinálok és ha ezzel kiemeltnek érzem magam... olyannak, akire nem vonatkoznak a szabályok.


Elárulom nektek, a szabályok mindenkire vonatkoznak, még ezekre a nagyokos okkultistákra is. (!!!) Én ezt tudom. A szabályok alól senki sem bújhat ki: ez a törvény.

Mindig azon trükköznek, hogyan háríthatnák másokra a (nekik szánt) karmikus visszahatásokat. (!!!) Mindig ezen trükköznek.

(lehet, hogy át tudják hárítani másokra (=a butábbakra) ezeket a hatásokat... de nem biztos... remélem, hogy nem.... hosszútávon valószínűleg minden tettük következménye visszaszáll rájuk ...)


Aki rabszolgákat akar csinálni a többiekből, az maga válik rabszolgává.

Aki öl, megöletik.

Aki farkas, az farkasok által pusztul el. Mert a farkasok egymást ölik meg - öltözzenek bár pásztoroknak és tereljenek bárányokat (birkákat).


3: Mert ez egy olyan tudás, amivel teljesen tönkreteheted magadat. Ez egy nagyon veszélyes tudás. Ennek a tudásnak a beavatottai nagy valószínűséggel hordoznak földönkívüli géneket is. (talán emiatt vannak a potenciális okkult képességek (?!?) )


Ha valaki elindul ennek a tudásnak az útján, akkor a törvény ereje miatt őrajta vagy a közvetlen környezetén (pl. szerettein - HA TUD MÉG SZERETNI) csapások jelennek meg.


A titkos tudásban mindig ezt igyekeznek kivédeni (a reaktív módon megjelenő csapásokat), de a gyakorlatban ez (kb.) soha nem sikerül nekik.

2014. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert csak ő és barátai űzhetik az okkult dolgokat.
2014. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!