Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi kell a megalapításához?

Mi kell a megalapításához?

Figyelt kérdés

Mi kell ahhoz hogy meglapítsam a Bartosista Egyházat?

Mik a feltételek?Mennyi pénzbe fog ez kerülni?

Ti vevők lennétek az Bölcs Egyetlen Bartos tanításit hallgatni?Járnának nekem is olyan kedvezmények mint a Keresztényeknek?



2014. jún. 2. 22:54
 1/5 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=ecrnEGf2Ylg

Erről a Messiásról beszélek!

2014. jún. 2. 22:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lennék vevő rá.

Felekezetet bármikor alapíthatsz, tulajdonképpen nincs feltétele. De Magyarországon csak azt emelik egyházi rangra ahová több hatalmon lévő képviselő is jár (hivatalosan nem ez a verzió, de ez a valóság). Ezáltal kedvezmények sem járnának.

2014. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is a bartosi alapköre lenne szükséged, amire ráépíthetnéd. Ha erre tényleg lehet alapozni, ha tényleg segíteni tud az emberek problémáin, akkor lesz rá igény, ha nem, akkor eggyel több gittegyletet fognak nyilvántartani.
2014. jún. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lennék vevő a tanításaira? Te vevő lennél rá, ha én kiálnék és elméleteimről mesélnék?

Sőt nekem még egyház sem szükséges ehhez, ami a hatalmat és a pénzt gyűjti.

2014. jún. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már így is vannak hívői,és én is jegyzetelem a Csibliába az írásit!:D

Hajjaj,Bartos segít túlélni.:D

2014. jún. 3. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!