Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Napjainkban miért nem támadnak...

Napjainkban miért nem támadnak fel emberek? Ezek szerint hazudott jézus?

Figyelt kérdés

Ezt mondta jézus:


"Bizony, bizony mondom néktek: A ki hisz én bennem, az is cselekszi majd azokat a cselekedeteket, a melyeket én cselekeszem; és nagyobbakat is cselekszik azoknál; mert én az én Atyámhoz megyek." - János evangéliuma 14,12


Embereket támasztott fel jézus a többi cselekedete mellett. Aki hisz jézusban, akkor az képes embereket is feltámasztani. Érdekes, hogy napjainkban senki nem támad fel, senki nem támaszt fel senkit. Ezek szerint hazudott jézus. Hogy is van ez?


2014. júl. 4. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Leleplezted a kiskomát! Büntetésből a neve is kisbetűvel kerül leírásra, mint az áruló nemecseknek!
2014. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem többen támadnak fel mint régen, térnek vissza a halálból, a defibrillátor a korunk csodatévője.
2014. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon ritkán most is vannak feltámasztások, DE A HÍREKBEN CENZURÁZNAK vagy elhallgatnak MINDEN KERESZTÉNYSÉGGEL kapcsolatos HÍRT, tehát nincs ima, nincs csoda, egyáltalán semmi....mert nem akarják, hogy az emberek tudjanak erről !!

Ezt onnan lehet bizonytani, ha az ember elolvassa idegen nyelven az eredeti hírt, ahol viszont említik.

Tanulj világnyelveket és feltárul előtted az Igazság !

2014. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3-as: Linkelnél külföldi híreket?
2014. júl. 4. 21:16
 5/18 anonim ***** válasza:
Milyen nyelveken linkeljek ?
2014. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Először is Jézus nevét nagy betűvel írjuk kérdező.

Másodszor,napjainkban az embereknek nincs olyan hitük mint pl. Jézus apostolainak. De biztos vagyok benne,hogy sokmindent nem tudunk,vagy sokmindent a tudománynak tulajdonítunk.

2014. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

5-ös: Angol nyelven.


6-os: Ha nem erős a hit, akkor az rossz dolog.

2014. júl. 4. 21:24
 8/18 anonim ***** válasza:

Ezekről egy szó sincs magyarul....a gondom az, hogy az okáig tart kikeresni a linkeket. Csak angolul töménytelen mennyiségű hírt lehet találni különféle csodákról. (A cenzúrázott hírekről későbbeikben írok valamikor.)

12 nappal a halála után támadt fel ! THE LAZARUS MIRACLE IN AKURE (1) How 67-year old grandma resurrected after 12 days [link]

19 év vakság után látott

[link]

This is the true story of Fikerte Tibebu, who has been blind for 19yrs. She is law graduate of Addis Ababa University and serving as a Legal Expert in Ethiopia's Human Right Commission . She was healed by the true power of the holy water by memehir Girma Wondimu in Estifanos Church, Addis Ababa.

Egy másik egykori vak

[link]

Fr. Dimitrios Moraitis of St. Paraskevi Greek Orthodox Shrine Church in Greenlawn, NY shares his personal experience of a blind man being miraculously healed. Fr. Dimitrios first wrote about the miracle on his Facebook account several weeks ago. Here, he tells the story of what happened, opens up about the impact it has had on his parish and his personal relationship with God, and offers an update about the once-blind man.

[link] Icons start myrrh-streaming in Ukraine

2014. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2014. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Akkor írom ide is, vár elég nehéz türelmesnek maradni mikor Jézust egy ilyen buta kérdés szekálja:

Jézus megdicsőült, romolhatatlan testben támadt fel és ez a jutalma a hívőknek is. Akik nem kérnek belőle, azokról nem írja a Biblia, hogy ilyen testet kapnának ítéletkor, hanem mást ír róluk. Én nem akarnék a helyükben lenni.

2014. júl. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!