Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem tudtam hova írni! Fáj...

Nem tudtam hova írni! Fáj nagyon!?

Figyelt kérdés
Mar nem vagyok szuz! Drog, pia, bulik!:C Viszont hiszek Istenbe, de a szex se marad el:"( Bunos vagyok? Hazassagon kivuli. (16 eves vagyok)

2014. aug. 17. 22:33
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
24%
Tini vagy
2014. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Na hallod... :D Nem is tudtam!:DDD xD
2014. aug. 17. 22:37
 3/32 anonim ***** válasza:
20%
Gyere hozzám gyermekem.Ózdi 18 éves ateista papsrác 
2014. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Szeretném ha a kérdésre válaszolnátok!!!!!
2014. aug. 17. 22:41
 5/32 anonim válasza:
Az jó hogy bűntudatod van. De neked kell eldönteni hogy az vagy vagy nem . Szerintem igen mert ennyi idősen drogozni meg ha van párod akivel csinálhatod az jó de egyszeri alkalom. Később neked lesz a legrosszabb erre vissza gondolni. De te tudod. Nem is beszélve a nem kívánt terhességről. Félre ne érts ezeken a dolgokon mindenki átesik ahogy én is. Én is annyi idős vagyok mint te és én is tettem dolgokat. De tudom hol a határ.
2014. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de ha a drogokkal nem állsz le, akkor nagy bajban leszel.
2014. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fuggo tenyleg, evente fuvezek! De ez is elegge karos -gondolom.

Es hat a Biblia szerint bun a hazassag elotti szex, errol beszelek! De raadas. lany vagyok es 16 eves, a hormonokkal nem birok! Kivanom, kesz. De belul lelkiismeret furdalasom van. Menjek egy paphoz? Vagy mi?:((

2014. aug. 17. 23:04
 8/32 anonim ***** válasza:
14%

De mi fáj? Az, hogy telebeszélték a fejed, és mégis ösztönből az ellen cselekszel? Megfordult már a fejedben, hogy azért találták ki az egészet, hogy az embereket irányítani lehessen, méghozzá épp úgy, hogy a természetes viselkedés miatt IS bűntudatot keltenek bennük? Azt hiszed, a templomba járó szentfazekak mások? Ugyanilyenek, sőt, rosszabbak voltak, és most is.

Hülyeséget ne csinálj, a drog, pia veszélyes.

2014. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
39%

16 eves, a hormonokkal nem birok! Kivanom, kesz.


Mi vagy te, állat vagy ember? Szerintem te is tudod a választ ez után. Lassan egy egyszerű emlőst többe veszek mint egy embert.

2014. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
32%

A házasságon kívüli szex bűn a Biblia szerint (szövetségen kívüli). Ha erre gondolsz. (nem az üres ceremóniák, a halott rituálék, és a cirkusz a lényeg, hanem a hűség, illetve a szeretet).

Ha a pároddal szeretkezel, akkor nem a szeretkezés a bűn, hanem a válás és megcsalás.

De én úgy gondolom, hogy attól függ mi volt a szerződésben.


Fiatal vagy. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod.

Csak ne rontsd el az életed és vigyázz magadra. Ennyit kérek.

2014. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!