Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyire tükrözik a valóságot...

Mennyire tükrözik a valóságot az általam készített képek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


(tudom a második a "Mesélj még" kategória, de ezt a képet találtam a legmegfelelőbbnek...)



2014. okt. 19. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Használhatnád a mémeket mondjuk úgy ahogy kellene, nem hiszem el hogy egyiket sem sikerült annyira megértened hogy normálisan használni tudd, még 9gag-en is tudják hogyan kell csinálni nem értem hogy a magyarok hogyan lehetnek ekkora retardok hogy még azt sem fogják fel hogy mi az a mém és miért vicces, ha valami vicces dolgot akarsz csinálni akkor ne mémeket használj mert rohadtul nem értesz hozzá, meg amúgy sem értem mi a fenét akarsz mondani, töröld magad az internetről.
2014. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Te nem szerepeltél már véletlenül Dancsó Peti valamelyik "Ti írtátok" részében? :D
2014. okt. 19. 13:42
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

"Mennyire tükrözik"

Úgy látom, hogy semmi közük egymáshoz.

2014. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Úgy látom ti meg sohasem vitatkoztatok még tanúkkal...
2014. okt. 19. 14:44
 5/14 Pietrosol ***** válasza:
29%

Szia!


A te valóságodat szépen tükrözi, ugyanis az egó úgy erősíti magát, hogy megtámad valaki mást,-főleg akiket sokan nem kedvelnek-, hogy ezekből az összecsapásokból győztesként kerüljön ki. Felteszem, valamely más csoportosuláshoz tartozol. "Gnóthi seauton”, ahogy a görögök ajánlották!

2014. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Dehogynem vitatkoztam velük... Nekem személy szerint viccesek ezek a képek mert haverokkal is ilyeneken szoktunk szórakozni.

[link]

De tény hogy ezeknél láttam már jobbakat is.

2014. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk valahol el kell kezdeni... :D
2014. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Attila!


Őszintén: semennyire. Szomorúnak tartom, amikor egy magát kereszténynek tartó ember viccet csinál egy másik felekezetbe tartozó emberekből. Ebben minden tükröződik, csak éppen szeretet nem. Kélek gondolkodj el ezen.


Üdv. Péter

2014. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem tükröződik szeretet? Hát szeret viccelődni.
2014. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Középút ***** válasza:
29%
Ha nem is teljes valóság, de részigazság-tükröződés van benne...
2014. okt. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!