Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Hitgyülisek! Láttátok...

Kedves Hitgyülisek! Láttátok ezt a filmet?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Van benne valami? https://www.youtube.com/watch?v=3ZTuJwUII3E

2014. dec. 21. 16:55
1 2
 1/16 kzs ***** válasza:

1:47:56 hosszú.

Nem fogom végignézni.


Mire vagy kiváncsi?

2014. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát a véleményetekre. Van-e igazságalapja? A türelem királyi erény. Van dolog, amire érdemes időt szánni.
2014. dec. 21. 19:15
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Ami látható az első húsz másodpercben: árpádsávos zászló, Nagy-Magyarországra utaló szimbolikus fakorona, katolikus-feudális jelképek, iszlám félhold. Ne haragudj, de engem nem igazán érdekel, amit ilyen szimbólumrendszerrel kereteznek. Ez nem keresztény, hanem más.
2014. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Értem, szóval 20 másodpercből eldöntötted. Arra nagyon vigyázzatok, nehogy valamit megnézzetek, ami máshogy van.

Másokat nem kell meghallgatni, mert az csak rossz lehet.

Szép álmokat. Áldás.

2014. dec. 21. 19:45
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de én már régen nem kereső ember vagyok. Már megtaláltam az igazságot, döntöttem és befogadtam, a hazugságra pedig sem kíváncsi nem vagyok, sem nem tartom ártatlan szórakozásnak mégis meghallgatni. Nem osztom Palpatine kancellár nézeteit, miszerint a sötét oldalt is meg kell hallgatni, hogy az embernek átfogó világképe alakuljon ki. Ennek a filozófiának Éva volt az első hódolója, de túl sokba került ez mindannyiunknak. Én nem hallgatom meg a Kígyó sziszegését, te azonban annak adod az idődet, akinek akarod, csak ne ütközz meg azon, ha nem megyek veled.
2014. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Neked van egy kiemelt kérdésed is Posta-videóról.

Az nem érte el az ingerküszöbömet, de a kettő együtt igen.

Posta Imre? Inkább nem mondok semmit.

De mégis. Egy szarrágó trógernek tartom, aki mást se csinál, mint a degenerált személyiségéből fakadó előítéleteket, antiszemitizmust terjeszti úton-útfélen, mint a náthát. Elférne rajta egy jól meghúzott Sapp-parasztlengő.

Már ne is haragudj, de ha tényleg a gyülekezethez tartozol, akkor tudnod kellene, hogy a barátom ellenségével nem barátkozom (ha nem vagyok teljesen hülye) elv alapján, egy ilyen szervezet, mint a Jobbik, és holdudvara, de bárki, aki ilyen eszmeiséggel van megverve, hogyan kezelendő.

Őszintén szólva szomorú, hogy sok embert meg tudnak fogni az ilyenek.

A másik kérdésben írtad hogyan szoktál imádkozni, ha már itt vagyok, arra is reagálok. Ahelyett, hogy a(z adott esetben valóban korrupt, akasztófavirág) politikai-gazdasági vezetők haláláért imádkozol, inkább egyszerűen azért kellene, hogy legyen meg Isten akarata ezeken a területeken is. Nem hinném ugyanis, hogy egy ilyen ima kedves Isten előtt. Pál nem erre tanított, pedig a római vezetők sem voltak kevésbé romlottak, mint ezek.


Nem sok ocsmányabb dolog van a horthysta szalonantiszemitizmusnál.

Ez nem megfontolásra méltó, hogy dehát gondolkodni kell.

Igen, pont gondolkodni kéne, és ha józan vagyok, és megnézem hogy ki ez, kik a Jobbik vezetői, holdudvara, miket mondanak és csinálnak, akkor egyből tudom, hogy kik ezek.

A kérdésre válaszolva, nincs benne semmi. Értem én, hogy elkeserítő a szabadrablás, ami helyenként megy az országban, de egy ilyen ember, és a hozzá hasonlóak legalább olyan romlottak, mint a rablók.

2014. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok jobbikos, Posta sem az. Az Árpádsávot nem értem, hogy miért rossz vagy jó. Az mintha Árpád vezérhez fűződne. Drábik, Posta, stb kijelenti, hogy nem antiszemita, de vannak olyan zidók, akik kihasználják, az átlagzidót, hogy a saját erőszakos céljaikat elérjék.

Ruff Tibor azt mondta egyszer, hogy el kell gondolkodni azon, hogy mi van akkor, ha egyszer nem nekem van igazam.

Ez egy rövidebb film, akinek hosszú volt az első. https://www.youtube.com/watch?v=Oe9aThIpB1E Ez is hazugság?

Ez még rövidebb: https://www.youtube.com/watch?v=gcitZBjY_rU Itt a végefelé van egy jelenet, mikor a Hunvald telefonál a mazsihisz elnöknek, hogy sikálja el az ügyét. Ez azért elgondolkodtató nem? És Sanyi bácsi jó kapcsolatot ápol a mazsihisz vezérrel... Akkor őt is átverik? A filmekben nem volt semmilyen ellenesség, tények vannak. Szeretem a zidókat, de szerintem van egy csoport, aki félrevezeti az egyszerűzidót, és az egész világot az orránál fogva vezeti. Vagy kijelenthető, hogy aki ilyen filmeket csinál, az mind hazug? De még mindig úgy látom, hogy antimagyarizmus van itthon. Egyéb érdekesség: https://www.youtube.com/watch?v=eFcJurjuK4M https://www.youtube.com/watch?v=TfbikYaomck https://www.youtube.com/watch?v=jmB0ecBkIZk Ezt meg köszönjük meg a Lauder Javne iskolának: https://www.youtube.com/watch?v=DSSYmadknQU

2014. dec. 22. 10:37
 8/16 anonim ***** válasza:

Elmagyarázom. Az Árpád-sávos zászlóról lehetetlen levakarni azt a jelentéstartalmat, ami a hungaristák és nyilasok tevékenysége nyomán rárakódott. Függetlenül attól, hogy eredetileg mi volt a jelentése, ma hungarista és nyilas jelkép, akkor is, ha százötven éve még nem volt az. Lehet, hogy mégis le lehetne róla vakarni ezt a jelentéstartalmat, ha olyan embercsoportok kezdenék el használni, akik nyíltan emberbarátok, és nem a származásuk szerint szelektálnak az emberek között, hanem a tetteik szerint, ez azonban egy olyan új jelentést adna ennek a jelképnek, ami szerintem eredetileg sem volt meg. Például, ha teszem fel a szivárványt elkezdenék használni a hagyományos családmodellt védelmező erők, akkor elvesztené a homoszexualitással kapcsolatos jelentéstartalmát, ahogy eredetileg nem is volt ilyen tartalma, sőt valójában a szivárvány egészen mást jelképez, azt, hogy Isten soha többé nem pusztítja el a világot özönvízzel, de kisajátították maguknak a homokosok, pedig az ő tevékenységüket sokkal inkább jelképezhetné egy minden színből összekevert massza piszkos színe, mint az éles határvonallal elkülönült tiszta színek.


Az, hogy el kell gondolkozni azon, hogy mi van akkor, ha nincs igazam, nem azt jelenti, hogy meghallgatok olyanokat, akik ellenkező állásponton vannak, de láthatólag ők maguk soha nem jutottak el ennek a kérdésnek a felvetéséig, hanem azt, hogy az emberben meg kell lennie annak a képességnek, hogy meg merje kérdőjelezni a gyökereit: tényleg jó talajba vagyok ültetve? Ezen a valódi keresztények mind túl vannak, ugyanis senki nincs, aki eredendően hívő keresztény lenne, mindenki a túloldalról jön. Az az ember, aki nem tudja elképzelni, hogy tévedhet, az taníthatatlan, s így alkalmatlan arra, hogy Jézus Krisztus tanítványa legyen. Egyébként továbbra is tévedhet egy keresztény, de nem akkor, amikor éppen a Bibliára hallgat.

2014. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De aki nem olvassa a Bibliát, az nem jelenti azt, hogy nem mondhat igazat. A megnézett filmekben meg nem vettem észre uszítást.
2014. dec. 22. 15:12
 10/16 A kérdező kommentje:

Amiket látok , hallok összefoglalva ez:

Az ávéhá összes tagja eszkimó. A parlamentben az eszkimók gyerekei, unokái vannak. Az ótépés tsányi eszkimó 600milliárdott lopott a Magyar lakosságtól. A bajnai eszkimó libatolvaj (kb.5milliárd).

Az olstein orsós viktor eszkimó-tunguzi, és kover laszlo simicska pintér,stb. 10ezermilliárdos olajszőkítés.

Talán az aranybullában volt olyan rendelet, hogy eszkimó ne lehessen pénzügyi beosztásban. Miért?

A második vh. mindkét oldalát eszkimók finanszírozták, úgy, hogy kiseszkimókat is beáldoztak.

A rákosi, kádár, hitler eszkimó volt.

Ez csak ízelítő volt, a videókban minden benne van, meg van még sok. Elmondható, hogy Magyarországon (meg úgy általában az egész világon)eszkimóbűnözés van (és Magyarellenesség)? A parlament 80%-a eszkimó. Miért van kettősállampolgár a Magyar nemzet élén? Nyilván ekkora többségben nem Magyar érdekeket fognak képviselni.

Menjen a sajátjai közé, és ott rendelkezzen, szorítson meg, vonjon el.

Hoppácska, ezt most találtam:

„A zsidó nép – egészében véve – a saját Messiása lesz. Uralkodni fog az egész világon, össze fogja olvasztani az emberi fajokat, meg fogja szüntetni a határokat, és el fogja távolítani a monarchiákat, melyek az önkényesség védőbástyái.

Egy világköztársaságot fog berendezni, amely végezetül minden zsidónak polgárlevelet fog adni. Ebben az új szervezetben Izraelnek az egész világon szétszórtan élő gyermekei, akik ugyanahhoz a fajhoz tartoznak, akik ugyanazt az áthagyományozott nevelést kapták, mindenhol ellenállás nélkül vezetőkké lesznek… Így fognak beteljesedni a Talmud ígéretei, melyek szerint, ha eljön a Messiás ideje, a zsidók az egész világ vagyonát kezeikbe fogják kapni.”

(Részlet Baruch Levi rabbi Marxhoz írt leveléből)

"Kereskedésed bősége miatt belsőd erőszakossággal telt meg és vétkezél" Ez olyan ismerős.

Én nem olvastam az eszkimók bölcseinek jegyzőkönyvét, de állítólag ami ott le van írva, annak egy része már megvalósult.

Kik állnak az nwo mögött? Jézus miért az eszkimókhoz ment? Mert ők voltak/vannak olyan morális válságban?

Amikor a gyülekezetben imádkoznak Izraelért, akkor melyik Izraelértért? Miért csak 144ezer fog megmenekülni?

A többi áleszkimó? Nem kéne már ezt helyretenni? Kiket áldanak? Ennyi ember nem hazudhat.

És akkor van aki csodálkozik, ha azt mondom, hogy az ilyen kaliberű bűnözők ne éljenek.

Ha téves az elgondolás, javítsatok ki.

Áldás.

2014. dec. 23. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!