Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi mit gondolotok,...

Jehova Tanúi mit gondolotok, a Harry Potter című könyv sorozatról?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 04:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
5%

...és miért akarod, hogy a tanúk feleljenek?


az én személyes véleményem, hogy egy divatos baromság, és olvasói nem lesznek sem okosabbak, sem müveltebbek a megtekintése után.


Én inkább ajánlom a gyermekeknek a klasszikus irodalmat.

2015. jan. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Én nem vagyok Tanú de én sem engedem meg a gyerekeimnek,hogy Harry Potter féle filmeket nézzenek.


Hogy miért?

Hát több okból is és azt hosszú lenne elmagyarázni,de ha kívánod ahogy lesz időm megteszem.

2015. jan. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

grkaty, gondolom olvastad mind a 7-et. :)))

Mondjuk, csak akkor derül ki benne a lényeg, ha mindet elolvasod.

2015. jan. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%

nem olvastam bár filmbeli részeket láttam a reklámok alkalmával.


teljesen eltérnek Isten gondolkodásától, emberek nem alkalmazhatnak olyan dolgokat amiket a filmben emberek megtesznek, a mágia Sátánt reklámozza, és annak a természet feletti dolgait népszerüsiti, igy

Sátán van a közép pontban nem Isten és ez Jó neki.

2015. jan. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
addig sem kell a valósággal foglalkoznod, és igy lemaradsz Isten szándékáról, mert a Sátán által propagált dolgokkal foglalkozol.
2015. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%

Akkor mi újság Hamupipőkével? Azt miért nem támadtátok annyira? Varázslás ott is van! Nem zavar, hogy azon nőttetek fel?

Én személy szerint ki nem állhatom a Harry Pottert, de a stílusa miatt. Nekem nem jött be.

2015. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Mulder614 ***** válasza:
4%
boszorkányság...
2015. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

de az...

a piroska és a farkas, a Jancsi és Juliska mind mind gyermekeket félemlitő mesék, Isten ilyet nem tanitana és Jézus sem igy vonzotta az embereket vagy a gyermekeket magához.


Ezeket ókori horrornak tartom.. és szörnyű...

2015. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ti tudjátok, hogy mi van a Harry Potter mögött? Mennyi érték, mennyi tanítás? Milyen sátán... Komolyan agyam eldobom. Túl kéne lépni már a "Varázspálcával való hadonászáson".


Kérlek szépen, a Harry Potte egy nevelődésregény. Barátságról, szeretetről, elfogadásról, elutasításról, tanításról, született gonoszságról, hűségről-hűtlenségről, felsőbbrendűségről, kihívásokról, akadályokról, s azoknak a leküzdéséről is szól ez a könyv.


Nagy Istenhívők, magyarázzátok el nekem, hogy hol volt akkor az isten, amikor tavaly mindkét szülőm 3 hónap alatt meghalt? Itt hagytak egy rakat szarral a nyakamban, az érettségi időszak előtt közvetlenül, illetve alatta. Nekem nem lehetnek mellettem a szüleim, amikor egyszer férjhez megyek, már nem fogják az unokájukat fogi a kezükben. Na? És amikor az isten szolgái, a papok gyerekeket molesztálnak? Akkor hol van isten? Biztos ilyenkor elégedetten dörmög magában odafent a székében.

2015. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Így van horror minden mese,az egyiptomi csapasok beleertve az első szülött gyilkossagot sokkal vidámabb történet, ahogy egyébb történet pl özönvíz, sodoma gomora eltörlése.
2015. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!