Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem tesznek jogi lépések...

Miért nem tesznek jogi lépéseket nemzetközileg a történelmi egyházak az úgynevezett UVF ellen, hisz az egy hamisítvány?

Figyelt kérdés

Ezt egyszerűen nem értem, hogy engrdik meg, meghamisítani a Biblia kanonizált és ihletett részeit kényük és kedvük szerint.

Ha bárki meghamisít ekár egy aláírást az komoly következményekkel jár, az UVF fordítói nem csupán meghamisítják ezeket a kanonizált iratokat hanem terjesztik is őket, és elég nagy számban.

Hogy lehet szemet húnyva tovább lépni és csendben maradni miközben emberek milliói fogadják el hitelesnek ezeket a hamisítványokat?



2015. jún. 25. 08:17
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Szia István!


Hogy téged más, hogy szólít meg én azt nem tudom én csak annyit tudok, hogy én, hogy szólítok meg mást főleg egy idegent akivel soha életemben nem találkoztam.

Ez nem azt jelenti, hogy én érzékeny vagyok, hanem csak azt, hogy elvárom én is a tiszteletet ugyan úgy mint ahogy én is megadom a magam idején embertársamnak a tiszteletet.

Na de fátylat a múltra, nem is haragudtam emiatt és nem is haragszom rád csak meg említettem...mert úgy láttam jónak, elnézésed elfogadva!!

Kedves István emlékeztetni szeretnélek valamire;


„Cáfolj meg, ha tudsz! De ahhoz kevés lesz a demagógia ( manipulálás, tekintélyre hivatkozások stb. érvelési hibák). „


A fenti szöveget te írtad nekem az első válaszodban, amit én tiszteletben is tartottam.

És mit találok amikor be lépek és el olvasom a válaszodat?

Pontosan azt amire Te felhívtad a figyelmemet !


-tekintélyre hivatkozás

-manipulálás

-demagógia

-és még érvelési hibák is


Kezdeném a 3-as számú kérdésemmel.

Rövid leszek mert mint ahogy írtam már nem látom értelmét a vég nélküli vitáknak.

Én nem fogok se tekintélyekre hivatkozni se manipulálni hanem egyszerű leszek és csak a saját véleményemet írom le a kérdéssel kapcsolatban.

Tudtad, hogy az ős keresztények kántálva( énekelve mondták a szent szövegeket) olvasták fel az igéket?

Te felhozod nekem a nyelvtani fogalmakat de tekinteten kívül hagyod azt a tényt, hogy egy olyan társadalmi korról beszélünk amelyben az emberiség java része analfabéta volt, nem, hogy nem tudta, hogy mit jelent a „névelő” hanem azt sem tudta, hogy hogyan néz ki egy betű.

Ők amikor gyülekezetekbe álltak össze, a templomokban, a barlangokban meg stb helyeken akkor ővelük nem nyelvtan órát tartottak, hanem a szent szövegekre amelyeket kántálva (énekelve) olvastak fel.

Ők hallás által hittek!

Itt van pár ige, hogy megértsd a lényeget;



Zsolt 66:8

„Áldjátok népek a mi Istenünket, és hallassátok az ő dicséretének szavát.”


Mt 13:43

„ Akkor az igazak fénylenek, mint a nap, az ő Atyjoknak országában. A kinek van füle a hallásra, hallja.”



Mrk 4:9

„És monda nékik: A kinek van füle a hallásra, hallja.”


Lk 4:21

„Ő pedig kezde hozzájuk szólani: Ma teljesedett be ez az Írás a ti hallástokra.”


Róm 10:17

„ Azért a hit hallásból van, a hallás pedig Isten ígéje által.”


Gal 3:2

„Csak azt akarom megtudni tőletek: a törvény cselekedeteiből kaptátok-é a Lelket, avagy a hit hallásából?”


Az írást meg lehet hamisítani, lehet cenzúrázni ki lehet magyarázni bármivel.

A hallást viszont nem, amit hallasz azt adod tovább.

Elnézésedet kérem, de nem tudom elfogadni ezt az érvedet mert egy manipuláció és logikátlan.

Egy egész nyelvtanórát tartottál nekem ahelyett, hogy a Biblia egyszerű igazságát elfogadd.


Második kérdésemre a vákasz.

„A szövegkörnyezet illetve a teljes írás szelleme alapján. Az ugyanis eldönti, hogy melyik kürioszról (úrról) van szó. Ahol pedig az eredetiben theosz (isten) szerepel, ott azért (kevés kivételtől eltekintve) nem kérdés, hogy az Atyáról van szó.”

Ezt elég könnyen és röviden „elintézted”, de én még rövidebb leszek.

Ez nem egy elfogadható érv!

És az első kérdésemre a válasz.


 1).„Krisztus a legmagasabb rendű szellem teremtmény, akit Isten mindenhatóságában teremtett. Ő Isten legtökéletesebb hasonmása, amennyire csak egy teremtett szellem az alkotó tökéletességével rendelkezhet. Ezért Pál joggal említi így: „Ő a láthatatlan Isten képmása, minden teremtmény elsőszülötte.” (Kol 1,15 ). Krisztus tehát nem Isten, ahogy ma sokan tanítják, hanem az elsőként teremtett, Isten fia, az Ő legmagasztosabb és legtökéletesebb teremtménye.” 


1).„Krisztus a legmagasabb rendű szellem teremtmény, akit Isten mindenhatóságában teremtett. Ő Isten legtökéletesebb hasonmása, amennyire csak egy teremtett szellem az alkotó tökéletességével rendelkezhet. Ezért Pál joggal említi így: „Ő a láthatatlan Isten képmása, minden teremtmény elsőszülötte.” (Kol 1,15 ). Krisztus tehát nem Isten, ahogy ma sokan tanítják, hanem az elsőként teremtett, Isten fia, az Ő legmagasztosabb és legtökéletesebb teremtménye.” 


Ez így teljes mértékben hiteles minden szempontból. 

Kedves István ebben nagyon tévedsz, én a helyedben egy kicsit óvatosabb lennék ezekkel az elhamarkodott válaszokkal mert előbb meg kellene vizsgálnod, hogy mi honnan származik.


Én a helyedben előbb megkérdeztem volna, hogy honnan is származik a beidézett szöveg és utána talán átgondoltam volna kétszer is, hogy mit írok válaszul.

Azt mondtam, hogy nem fogok „tekintélyekre” hivatkozni de ezúttal ezt az ígéretemet muszáj lesz áthágnom.

Az általam beidézett szöveg egy médium (szellem) üzenete amiről te úgy nyilatkozol, hogy;


„Ez így teljes mértékben hiteles minden szempontból.  „


Az Őrtorony erre figyelmeztet benneteket;


Üzenet a halottaktól?

„Nem kérdéses, hogy némelyik szellemidéző, és egyesek azok közül, akik hozzájukfordulnak, őszintén hisznek abban, hogy a halottakkal lépnek kapcsolatba. Ám valójában olyan szellemekkel kerülnek kapcsolatba, akik ellenszegültek Jehovának. Ehhez hasonlóan vannak, akik tévesen azt hiszik, hogy Istent imádják. Pál apostol azonban ihletés alatt ezt a kijózanító figyelmeztetést írta: „amiket a nemzetek áldoznak, démonoknak áldozzák, és nem Istennek” (1Korintusz 10:20, 21).”

(Kapcsolat a szellembirodalommal

w10 12/1 7–9. o.

Az Őrtorony (2010))


Nem szeretném pengeélesre feszíteni az idegeidet úgyhogy el árulom azt a „tekintélyt” akinek ez a médium mondta az általam beidézett és az általad „minden szempontból hitelesítenek” tartott szöveget.

A neve Johanes Greber.

A könyv címe pedig amelyben megtalálhatod e szöveget;

Kapcsolat Isten Szellemvilágával

De lássuk csak pár mondatban, hogy ki is volt Johannes Greber.

Johannes Greber (1874-1944) németországi katolikus pap volt, aki a betegek gyógyítása céljából létrehozta a Segítő Szövetséget (1918). 1923-ban meghívták egy 'magán-Istentiszteletre', ahol addigi hitével teljesen ellentétes dolgokat hallott 'Isten egy küldöttétől'egy médium által. Ennek és későbbi tapasztalatainak hatására kilépett a katolikus egyházból, majd kivándorolt az USA-ba, ahol gyógyító Istentiszteleteket tartott, lefordította az Újszövetséget - mindezt a szellemvilágból kapott üzenetek segítségével.Életútját, tanításait a Kapcsolat a szellemvilággal - törvényei és célja Egy katolikus pap élményei c. könyvében foglalta össze.Az Őrtorony társulat korábban Greber Újszövetség fordítására (is) hivatkozva fordította így a Jn 1:1-et: 'az Ige isten volt'. 1983-ban -joggal- elhatárolódtak tőle, mondván: megtudták, hogy spiritiszta volt. Csakhogy ezt korábban is tudták.”

Kedves István!- engem nem érdekel, hogy te Jehova Tanúja vagy, még csak eszembe sincs, hogy eltávolítsalak hitedtől; ha neked ez jó és megfelel akkor engem ez nem zavar mert a „sorsodról” az életedről, az örökkévalóságodról te döntesz, ha jó úton jársz Te aratod le „babérjaidat”, ha rossz úton jársz Te aratod le „gyötrelmeidet”, és nem én.

Az alábbi ige ezt írja;


5Móz 18:10-12

Ne találtassék te közötted, a ki az ő fiát vagy leányát átvigye a tűzön, se jövendőmondó, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló;

Se bűbájos, se ördöngősöktől tudakozó, se titok-fejtő, se halottidéző;

Mert mind útálja az Úr, a ki ezeket míveli, és ez ilyen útálatosságokért űzi ki őket az Úr, a te Istened te előled.



Egy hír ami egy médiumtól(szellem,démon,ördög) jön a Biblia szerint az nem lehet hiteles, mert ő a hazugság atyja.

Az ige itt újra figyelmeztet, és nem csak téged hanem ugyan úgy engem is és mindenkit aki képes elfogadni Isten szavát.


2Thessz 2:9

„A kinek eljövetele a Sátán ereje által van, a hazugságnak minden hatalmával, jeleivel és csodáival,

És a gonoszságnak minden csalárdságával azok között, a kik elvesznek; mivelhogy nem fogadták be az igazságnak szeretetét az ő idvességökre.”


Gondolj bele jól, hisz te magad fogadtad el hitelesnek azt amit a Biblia tilt.

Én semmi mást nem csináltam csak megmutattam neked, figyelmeztettelek, hogy mekkora veszélyben vagy.

Azt kellene megértened, hogy egy démon vagy nevezzük akárminek, nem másíthatja meg a Szent szövegeket csak hazugsággal.

Ha te még ezek után is hitelesnek tartod azt a szöveget amit én bemásoltam akkor figyelmedbe ajánlom a könyvet.

Olvasd el és döntsd el, hogy mit akarsz mert két úrnak nem szolgálhatsz.

Bemásolok neked még egy rövid részletet.


Szellem mondja; „Vallásotoknak Isten fogalmáról alkotott két másik tévedését szeretném

röviden még megemlíteni, mivel az erről szóló részletesebb tanítást

majd egy más alkalommal adom meg.”

„Ti úgy tanítjátok, hogy az egy Isten három személyben van. Azt

állítjátok tehát, hogy három olyan szellem van, akik valódi Istenek, és

együtt mégis egy Istent tesznek ki. Ez emberi tévhit és a legnagyobb bolondság.

Nincs Szentháromság és nincs hármas egység abban az értelemben,

ahogy ti tanítjátok. Isten egyetlen személyiség. Isten csak az

Atya. Minden más szent szellem Isten teremtménye. Egyikük sem egyenlő

az Atyával.”

„Továbbá egy örökre büntető Istenről tanítotok. Örök poklot tanítotok.

A pokol nem örök. Isten a szeretet. Egyetlen teremtményt sem taszít

el magától örökre. Mindenki, aki saját hibájából elhagyja őt, ismét

visszatér hozzá. Ez az igazság, amit én egy más alkalommal bizonyítani

is fogok..Az egész életre keltett szellemvilág Isten elsőként teremtett fián

kívül nem Isten közvetlen teremtménye, mint az első fiú, hanem őket az

elsőként teremtett fiú teremtette, akinek Isten teremtőerőt adott.

Ezért írja Pál a kolosszeieknek írt levelében: »Mert benne teremtett

mindent a mennyben és a földön: a láthatókat és a láthatatlanokat, a trónusokon,

uralmakat, fejedelemségeket és hatalmasságokat. Mindent általa

254

és érte teremtett. Ő előbb van mindennél, és minden benne áll fönn.« (1,

16-17 .„Ezekről az igazságokról a mai kereszténység semmit sem tud.

Visszatetsző a te eddigi gondolkozásmódod számára is. De tagadnám el

előled az igazságot csak azért, mert számodra hihetetlennek tűnik és mert

embertársaid nevetni fognak rajta? Neked van alkalmad arra, hogy a különböző

spiritiszta összejöveteleken rákérdezz ezekre az igazságokra és

meg fogod látni, hogy mindenhol igazolják őket.”

„Sajnos ezeket a fontos tanításokat, amiket most előadtam neked, a

bibliai teremtéstörténetből is kihagyták. Szinte semmit sem tartalmaz belőle.

Semmit nem ír Isten szellemi teremtéséről, a szellemek harcáról, elpártolásáról,

a javulási szférákról, a bukott szellemek ódtestének kialakításáról

az egyes szinteken, vagy az ódtest földi anyagként történő meg269

testesüléséről. Bibliátok úgy ábrázolja a földi teremtést, mintha az új és

teljesen önálló alkotás lenne, mely a szellemi teremtéssel és a szellemvilág

egy részének elpártolásával semmilyen kapcsolatban sincs.”

„Az Ősbiblia tartalmazta az összes igazságot. A Szentírás későbbi

kialakítása során viszont a Gonosz hatalma működött, hogy Isten megváltási

tervének összefüggéseit elvonja az emberi ismeretek sorából...”


És itt a pont kedves István.


Mit is mondott a „kígyó” Évának?


1Móz 3:4-5

És monda a kígyó az asszonynak: Bizony nem haltok meg;

Hanem tudja az Isten, hogy a mely napon ejéndetek abból, megnyilatkoznak a ti szemeitek, és olyanok lésztek mint az Isten: jónak és gonosznak tudói.


És mit mond a szellem Grebernek?


„Az Ősbiblia tartalmazta az összes igazságot.”


Nagyon kérlek István, hogy ne azt keresd a szövegembe, hogy hol tudsz réseket találni benne, hogy megcáfolj, hanem azt keresd, hogy hol a Biblia tiszta és egyszerű igazságát.

Még egyszer szeretném hangsúlyozni, hogy én elfogadlak téged Jehova Tanújának, ha ez neked jó, akkor nekem semmi beleszólásom nincs.

Egyedüli kérésem az, hogy vonulj vissza és gondolj át mindent de nagyon jól és nagyon alaposan.

Ne nekem adj igazat, mert nem én vagyok az igazság.

Az igazság előtted van!

Az egyedüli kérdés most már csak az, hogy fel vagy készülve rá, hogy elfogadd?


Isten Áldjon!

2015. jún. 26. 23:58
 32/48 anonim ***** válasza:
15%

"És mit találok amikor be lépek és el olvasom a válaszodat? Pontosan azt amire Te felhívtad a figyelmemet!


-tekintélyre hivatkozás

-manipulálás

-demagógia

-és még érvelési hibák is"


Természetesen ez hülyeség. De ha te nem ígs gondolod, akkor mutass rá, hogy miért, de hagyjuk a süketelést!


"Ők amikor gyülekezetekbe álltak össze, a templomokban, a barlangokban meg stb helyeken akkor ővelük nem nyelvtan órát tartottak, hanem a szent szövegekre amelyeket kántálva (énekelve) olvastak fel."


Tévedésben élsz barátom. Az esőszázadi keresztények tanítva voltak, de nem úgy, ahogyan te gondolod. Miféle szent szövegekről meg kántálásról beszélsz itt, mikor akkor még csak az ószövetségi iratok léteztek? Természetesen azt is ismerniük kellett, de a lényegi tanulni valót maga Jézus mondta el, Ő volt a nagy tanító. Tanította az apostolokat, az apostolok pedig tovább adták az igazságot mindenkinek. Pál apostol is rengeteget tanított, erről lehet olvasni az újszövetségi leveleiben.


" Elnézésedet kérem, de nem tudom elfogadni ezt az érvedet mert egy manipuláció és logikátlan. Egy egész nyelvtanórát tartottál nekem ahelyett, hogy a Biblia egyszerű igazságát elfogadd."


Mi a manupuláció? Az, hogy a Biblia szerint Jézus nem AZ ISTEN, hanem csak isteni természetű lény? Mi ebben a logikátlan? Hogy a háromság dogma nem ezt tanítja?!


Ami pedig az idézetet illeti: Épp te vagy az, aki démonoktól tudakozódik, ugyanis azt hiszed, amit mond, az mind hamis és az igazság csak azzal a tanítással ellentétes lehet. Az ördög viszont ravasz, és ezt nagyon jól tudja, ezért a csapda pont itt van, mivel amit a háromság dogmával kapcsolatban mondott, az bizony igaz, ezt bárki felismerheti egy kis (őszinte) kutatás után. Cáfold meg, amit a háromsággal kapcsolatban idéztél! A Biblia egyféle igazságot tanít, a hamis tanításokat pedig leleplezi. Szóval hajrá, bizonyíts! Mert én bármikor be tudom bizonyítani, hogy a háromság dogma hamis.

2015. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
84%
te mikor kutattál utoljára, istván? maradjunk annyiban, hogy amikor mondjuk egy katolikust vallása elhagyására kényszerítetek, ugye nem elég neki a katolikus vallás irodalmát kutatni? kell más vallások tanításában is kutatni, jelesül a zrt-jében. ergo ha te a saját vallásod kiadványaiban kutatsz, az bizony részrehajló eredményeket fog adni, istván. kettős mérce...
2015. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
15%
A Bibliában való kutatásra gondoltam, mert az bizony leleplez minden hamis tanítást, a háromságot is, csak hagyni kell neki.
2015. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Szia István!


István, egyszer felhívtam a figyelmedet, most újra megteszem.

Szerintem nem egyszerre húztunk gatyát, úgyhogy nagyon megkérlek viselkedj keresztény ember módjára.

Én nem értek veled egyet de attól még felebarátom vagy, és igyekszem ezt a felebaráti kötelességemet betartani veled szemben, vagyis....

Megadom neked azt a tiszteletet ami kereszténnyé tesz, te viszont pont az ellenkezőjét teszed.

Nem kívánok reagálni a válaszaid első felére, és ezért elnézésedet kérem. Egyetlen megjegyzésem lenne az utolsó válasszal kapcsolatban.

Ezt írod te nekem;


„Ami pedig az idézetet illeti: Épp te vagy az, aki démonoktól tudakozódik, ugyanis azt hiszed, amit mond, az mind hamis és az igazság csak azzal a tanítással ellentétes lehet. Az ördög viszont ravasz, és ezt nagyon jól tudja, ezért a csapda pont itt van, mivel amit a háromság dogmával kapcsolatban mondott, az bizony igaz, ezt bárki felismerheti egy kis (őszinte) kutatás után. Cáfold meg, amit a háromsággal kapcsolatban idéztél! A Biblia egyféle igazságot tanít, a hamis tanításokat pedig leleplezi. Szóval hajrá, bizonyíts! Mert én bármikor be tudom bizonyítani, hogy a háromság dogma hamis.”


István én el olvastam ezt a könyvet.

Abból a könyvből be idéztem neked egy szöveget és rá kérdeztem, hogy „mennyire hiteles egy Jehova Tanú számára, és mennyire hiteles Bibliailag.” Amire a te válaszod az volt, hogy „minden szempontból hiteles”.

Csakhogy ez a szöveg amit bemásoltam, egy médium (szellem) üzenete.

Te erre az üzenetre mondod azt, hogy „minden szempontból hiteles”.

Mindezek tények tudatában, nem tudom, hogy milyen logikával mégis úgy próbálsz meg engem bemocskolni, hogy én vagyok az aki a démonoktól tudakozik.

Kedves István nagyon sajnálom, hogy nem segíthettem.

Nekem nincs több mondanivalóm.

Én úgy gondolom, hogy minden tőlem telhetőt megtettem azért, hogy rámutassak a tévedésekre.

A továbbiakban nem kívánom folytatni ezt a beszélgetést.


U.I

Tudod honnan lehet fel ismerni egy ember ideg állapotát az írásából?

Hibákból...

Isten Áldjon!

2015. jún. 28. 01:11
 36/48 anonim ***** válasza:
0%

T. kérdező, a kérdésedre a válasz nagyon egyszerű, de úgy látom még nem érkezett számodra is elfogadható válasz, pedig a Tanú testvéreim nagyon ügyesek voltak, de sajnos neked semmilyen igazság sem elég.


A válasz nagyon egyszerű, mint mondtam. Nagyon jól tudják ezek az egyházak a saját kis emberi hagyományaikkal és tévtanaikkal, hogy ők egy ilyen perben nem nyerhetnének. Hiszen sokan tisztában vannak a felsőbb köreikben azzal, amivel az itt írogató szerencsétlen laikus tömegek többségében egyáltalán nincsenek tisztában, vagyis hogy ezek a szóban forgó tanok nem a Bibliáról szólnak!


Nagyon jól tudják, hogy sem a háromságot, sem a lélek halhatatlanságát és az erre épített hamis tant, a pokol tüzét nem tudnák megvédeni, vagyis igazolni a Biblia alapján. Természetesen Isten szent és egyedülálló nevét sem lehet kitagadni a Szentírásból, pedig erre rengeteg fordító próbálkozott már rá.

2015. jún. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, te tényleg démoni módszereket alkalmazol, szinte semmi érdemi bizonyíték az ellen, amit vehemensen kritizálsz, de mellesleg sunyi módon megrágalmazod a Szervezetet azzal, hogy ők spiritiszta forrásból merítettek a "bizonyítékaikhoz".


A háromságellenes bizonyítékok már jóval korábbiak, mint ahogy te azt hiszed. Már Szervét Mihály is kész volt mártírhalált halni a bibliai meggyőződéséért, miszerint a háromság hazug és istenkáromló tan (de természetesen ez azóta szedi az ÁRTATLAN áldozatait, mióta hivatalos dogmává emelték a 4-ik sz.-ban). Sőt, maga a tény, hogy a kritikusai ezért halálra adták, jól bizonyítja, hogy NEM NÁLUK volt és van az igazság.


Tehát az ügyeskedő manipulációd bizony éppen annak a szellemét tükrözi, akit elítélsz, mint spiritisztát.

2015. jún. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
84%
hogy a ti válaszaitok szelleme meg mit tükröz, abba ne menjünk bele... elősször talán ki kéne venni a gerendát a saját szemünkből, és utánna tudjuk kivenni a másik szeméből a szálkát, ahogyan Jézus tanította.
2015. jún. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
15%

"Csakhogy ez a szöveg amit bemásoltam, egy médium (szellem) üzenete. Te erre az üzenetre mondod azt, hogy „minden szempontból hiteles”. Mindezek tények tudatában, nem tudom, hogy milyen logikával mégis úgy próbálsz meg engem bemocskolni, hogy én vagyok az aki a démonoktól tudakozik."


Hát nem én vagyok, aki démonoktól idézget... Èn nem tudtam, hogy honnan származik. Neked van szükséget ilyen trükközgetésre, hogy cáfolni tudj, nekem viszont elég ehhez Isten ihletett szava. Neked miért nem?


Hogy a háromság dogma hamis, azt sokan felismerték, pl. Isaac Newton is, kevesen tudják róla, de Ő legalább akkora Bibliakutató volt, mint amekkora fizikus:


"A tudományos kutatások mellett Newton rengeteg időt szentelt teológiai kutatásainak. Meglepő eredményre bukkant, melyre az Újtestamentum eredeti nyelvű kéziratának olvasása közben jött rá. Azt állította, hogy a későbbi korok fordítói saját céljaik elérése szerint fordították a Bibliát, így például a Szentháromság sem létezik, valamint Jézus sem Isten fia, így magához az Atyához kell imádkozni. Ezen gondolatait azonban nem sok emberrel osztotta meg, hiszen a Trinity College vezetői nemigen néztek volna Newtonra jó szemmel, ha azzal áll elő, hogy az intézet névadója nem is létezik. A titkolózásnak azonban igenis alapja volt, hiszen eretnek nézetei miatt volt rá esély, hogy perbe fogják. Newton mániákusan rettegett attól, hogy ez bekövetkezik." Forr.: [link]

2015. jún. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
15%

# 38


A te válaszaid milyen szellemiségűek? Nem igazán láttam még egyetlen kérdésnél sem, hogy bármiben is korrekt bibliai választ adtál volna, ellenben amennyi hazugságot, marhaságokat összehordasz rólunk, azzal bármelyik hitehagyott blog íróját megszégyenítenéd!

2015. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!