Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hová tünnek a feketemacskák?

Hová tünnek a feketemacskák?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám az lenne hogy egy hete eltűnt a fekete macskám. Gyanakodtam már mindenre, hogy elütötte egy autó vagy széttépte egy kutya de megnéztem az összes bokor alatt minden vakondtúrás fenekére benéztem de semmi. Szórólapoztam, fb-ra feltettem a képét és kaptam egy pár érdekes hívást. A környéken többeknek is nyomtalanul eltűnt a macskája és egytől-egyik mind fekete volt és arra gondoltam, hogy így halottak napja előtt esetleg valami szekta gyűjtheti be őket. Ha bárki bármit tud Debrecenben vagy környékén sátánista tevékenységről, kérem írjon választ vagy privát üzenetet. Ha tényleg ez van a háttérben megismerik milyen az igazi gonoszság.

2015. okt. 12. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor tűntek el a macskák (nem csak fekete), amikor az egyik szomszéd fagyállót rakott ki a kertjébe, nekünk az egyik visszajött elpusztulni, másoknak nem.
2015. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sátánista szekta... Bocs, de ezen jót röhögtem.


Sokkal valószínűbb, hogy kilőtte vagy megmérgezte őket az egyik babonás szomszéd. Sokan utálják a macskákat és legalább ennyien félnek a fekete példányoktól. Úgy 8-10 évvel ezelőtt sok fekete macskánk született egymás után, mindet eltette láb alól a szomszéd. A vadállatja még kihegyezett karókat is rakott a kerítése alá, hátha beleesnek. Azóta elköltöztünk. Itt az új helyen sok a kóbor macska, bár nem feketék, mégis kilőtték őket légpuskával 2-3 éve.

2015. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Itt az új helyen sok a kóbor macska, bár nem feketék, mégis kilőtték őket légpuskával 2-3 éve."


Légpuskával legfeljebb a macska szemét lehet kilőni vagy a fülés kirojtozni, más testrészében nem nagyon tesz kárt a légpuska-lövedék.

2015. okt. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért azt nem mondanám, egy szabványos 7,5 J erejű légpuskával 5 feletti FP energiát lehet bevinni, 5 méterről fejre célozva simán megöl egy macskát vagy hasonló méretű állatot. Aki ilyet csinál az nyilván tudja hogy nem messziről kell lőni mert csak sebesülést okoz. Arról nem is beszélve, amikor gyárihoz közeli állapotba hozzák a puskát, mert aki macskára lövöldöz az szarik a törvényekre magasról. Akkor meg már messzebbről is hatásosan kilőhető akár egy kutya is. Susnyafalvakban, haragosok között ez gyakori.
2015. okt. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig lehet sátánista szekta. A menhelyeknél sincs macska "örökbe befogadás" október vége felé, pont emiatt.
2015. okt. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!