Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A mandala festés mennyire...

A mandala festés mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kivánvi,hogy lehetcsinálni e azt hogy a rajz megvan,s csak kifestem?

2015. okt. 13. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire kell hatnia?


Én színezek, nem mandalát, hanem felnőtt kifestőket (Johanna Basford főleg). Rám hat az is.

2015. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mentális,lelki feltöltődésre gondoltam!:)
2015. okt. 13. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Lelkileg maatol fejlodtem. Eddig parat csinaltam, nem ereztem mast, mint sima szinezoknel. De lehet, hogy csak en vagyok bena... :)
2015. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lelki feltöltődésre, mármint IGAZI lelki feltöltődésre csak akkor hatásos, ha úgy csinálod, ahogyan évezredek óta szokták.


Vagyis nem papírra fested, hanem színes homokból rakod ki az asztalra, napokon, akár heteken át. Közben pedig böjtölsz, imádkozol-mantrázol, nem szexelsz, és folyamatosan azon meditálsz, hogy minden mulandó, és a legkisebb szellő is lefújhatjaja a színes homokot az asztalról, te meg kezdheted elölről. Ez a mandala-meditáció lényege. De közben akár meg is világosodhatsz. :)

https://www.youtube.com/watch?v=KyqVDewZ2kU

2015. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* lefújhatja
2015. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!