Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hitgyülekezete hogy éli meg...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Hitgyülekezete hogy éli meg azt hogy egyik legfőbb platformjuk (támogatójuk? ) az ATV?

Figyelt kérdés
Egy olyan TV csatorna ami egyébként baloldali beállítottságú, és kapcsolatban áll több olyan szervezettel ami erősen vallásellenes retorikát folytat..

2015. nov. 23. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Persze hogy a támogatójuk, hiszen a Hit Gyüli cégei és Németh Sándor magáncégei az ATV tulajdonosai. :)


Az ATV a Hitgyüli politikai és egyéb közéleti álláspontját tükrözi, egy az egyben.


Megnézheted, hogy a Hetek és az ATV az interneten közösen jelennek meg, egymástól veszik át a híreket vagy közösen írják őket.


Én csak azt nem értem, hogy ezt a Fásy Ádámot honnan szedték össze a mulatójával együtt. De úgy látszik nekik ez belefér a kereszténységükbe :D

2015. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

A Hitgyülinek és az ATV-nek sokadlagos, hogy mi történik az országban. Nekik az első dolog Izrael, a második dolog is Izrael, meg a harmadik dolog is Izrael. Az összes többi dolog ennek a három szempontnak rendelődik alá. :)


Magyarországon a hitgyülinek csak az a fontos, hogy a katolikus egyházba és a fideszbe jó nagyokat bele lehessen rúgni. A több egyéb semmit nem számít nekik, bármi is van.


Az szdsz hiába gúnyolódott még a Miatyánkkal is a választási plakátján, a hitgyüli mégiscsak neki gyűjtötte a kopogtatócédulákat, és a Hetek is mellettük kampányolt.

[link]


Ja, és gyorsan olvasd el a válasz, mert ezek töröltetni szokták az ilyen kérdéseket.

2015. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Németh Sándor (Szent Sanyesz) ---> Hit Gyülekezete ---> ATV ---> Hetek ---> Patmos Records.


Ezzel szerintem mindent elmondtam.

Illetve még azt is hozzá tenném ,hogy tudtommal Magyarországon CSAK a Hit Gyülekezetének van külön csatornája.


Üdv!

2015. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nordzsesz válasza:
2016. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nordzsesz válasza:
2016. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!