Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egyházat szeretnék alapítani....

Egyházat szeretnék alapítani. Mi a teendő, mik az első lépések?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3%

Először is kürtöld szét minden fórumon, hogy zsidó vagy, hogy majd később egyértelműen tudjuk bizonyítani azoknak akiktől rengeteg pénzt kicsaltál, h ki is volt az akinek bedőltek.

Nem úgy, mint a szcientológusoknál, meg a hitgyülis féreg németh sándornál, akik szintén aljas zsidók, és vallásalapítással csalnak ki rengeteg pénzt az emberektől. Azokra is elmondjuk mnidig h zsidók de alig akarják elhinni.

2010. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Pár száz milka.
2010. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
96%

Keress egy jogszabályt erre, valószínűleg van ilyesmi (egyházügyi törvény vagy mi) ott le van írva, hogy ? fő után és milyen feltételekkel lehet egy szervezet egyház.

Már szigorítottak ezen, mert egy időben autóalkatrészeket is importáltak kegytárgyakként a leleményes honfiak (vámmentesen persze).

2010. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

:D:D::D:D:D:D Hát ez marhanagy utsó :D:D:D:


Autóalkatrész mint kegytárgy :D:D:D

2010. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy 100 fő után lehet egyházat alapítani.
2010. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

19:31, semmi közöd a származásomhoz, afgán futónövényként is lyukacsosra rugdosnám a rasszista segged ;)

19:33, maximum pár ezer forint, érdemes lenne arra a kérdésre válaszolnod, amihez értesz is


20:02 és 20:29: köszönöm a válaszokat! én is úgy tudom, hogy száz ember aláírása szükséges hozzá, de hogyan, mi a teendő? sajnos az egyházügyi törvényt nem találtam meg, jogtáram meg nincs...

2010. márc. 23. 22:25
 7/16 anonim ***** válasza:
26%

Neten fönn van minden törvénykönyv... google.hu

Amúgy meg tuti valami mocskos zsici vagy és valami iszonyat nagy lehúzásra készülsz, ha ez így van, remélem elkapnak, bedugnak valami jól vasalt szobába és soha a büdös életben nem mersz majd lehajolni a szappanért.

2010. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt a törvény az egyházalapításhoz:


De ezért vegyél már fel főtanácsosnak az egyházadba :D

köszi :P


[link]

2010. márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

23:15 - az vagyok, és csecsemők vérét iszom minden szombaton. ja és pajeszom is van. meg konjunktúra is.


utsó: köszönöööm, ezt kerestem :)

2010. márc. 23. 23:57
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
mi hiányzik a mostani vallásokból, ami miatt másikat akarsz?
2010. márc. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!