Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten napjainkban is tesz...

Isten napjainkban is tesz jókat az embereket, vagy az a Sátán megtévesztő jele?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 20:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
mondjuk valaki meggyógyul a betegségéből
2016. jan. 27. 20:07
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha már a sátán gyógyítja az embereket és az Isten magasról sz*rik az egészre akkor szerintem elég nagy gebasz van.
2016. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mert valaki azt mondta,hogy Jézus Isten által véghez vitt csodákat, majd a Mennybe menetele után még az apostolai voltak képesek ilyen tettekre. Viszont ő utánuk már senki. A Bibliában meg benne van,hogy Jézus ismételteni eljövetele előtt bőven lesznek csodák, meg hamis próféták, de ezek távol állnak Istentől.


Viszont az is benne van a Bibliában,hogy imádkozzunk és a megsegít minket Isten.


Tehát akkor most hogy is van ez??

2016. jan. 27. 21:30
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Bocs de a Biblia logikai bukfenceinek megmagyarázása nem az én dolgom.
2016. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Akkor az a valaki jehova tanúja volt és ők a hamis tanításról híresek.


Igen, ma is itt van, a világ végezetéig, ahogy ígérte. Ma is gyógyít és vissza fog jönni, és minden szem meg fogja látni.

2016. jan. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 aries 2 ***** válasza:
90%
Tesz jókat. Például sok embert tart testében életben annak ellenére, hogy naponta vétkezik, bűnt követ el, mert irgalmas, arra várva, hogy az illető mikor bánja meg bűneit. Hálásak lehetünk, hogy élünk, minden reggel felkelhetünk, hogy jókat ehetünk, élvezhetjük az életet. A sátán is tud gyógyítani, nemcsak Isten.
2016. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 aries 2 ***** válasza:
Viszont még annyit hozzátennék, hogy a sátántól nem szabad elfogadni gyógyítást, mert azzal elkötelezi magát neki az ember, és teste elhagyása után, a pokolba is kerülhet általa, ha később nem kéri Jézus irgalmát... Ugyanis a sátán gyűlöli az embert, és mindent megtesz azért, hogy magával rántsa a pokolba, ahol jól megkínozhatja...
2016. jan. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
89%
Istem ma is tesz csodákat, én erről meg vagyok győződve.. az is egy csoda hogy élünk, és egészségesek vagyunk...Isten megígérte hogy mindig velünk lesz..ezt én tapasztalom nap,mint nap..:)
2016. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Jézus szolgája ***** válasza:

igen ma is tesz csodákat,és gyógyít is.

ez személyes tapasztalat...

2016. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, engem a szorongástól szabadított meg, és elűzte a Sátánt.
2016. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!