Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ur egyik éjjel adott jeleket,...

Ur egyik éjjel adott jeleket, gondolatokat, érzéseket, egy illetővel kapcsolatban házasságtémában. Egyértelmű világos gondolatokstb. Ezek az Urtól vannak-e, komolyan lehet-e venni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem biztos. Lehetnek a Sátántól is. Vizsgáld meg, hogy a személyes boldogulásodat, hatalmadat, pozíciódat mennyire szolgálja. Ha eléggé, akkor szinte biztos, hogy a Sátán akar a füledbe sutyorogni. Sajnos a Sátán (lévén ő is angyal) remekül ért hozzá, hogy Isten nevében beszéljen - de mivel ő a Sátán, nem fog Isten akarata szerinti dolgokra biztatni, még ha Isten nevében teszi is.
2010. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
most felvidítottatok :D LOL
2010. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen jeleket és gondolatokat?
2010. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második, nem ültél még végig Villás Béla előadást... Én ku**ára nem hittem a sátánban, meg a többi ilyen hülyeségben. Aztán elkeveredtem egy Villás Béla tanfolyamra, és amiket mondott, hajmeresztő volt. A gyakorlatok alatt folyamatosan imádkoztam, nehogy arra gondoljak, amire V.B. mondja. Iszonyú volt, nem kívánom senkinek.
2010. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

16:07

Én is elő tudok adni hazugságokat hajmeresztő módon.

2010. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Hol lehet meghallgatni egy ilyen villás béla előadást? Szeretnék röhögni egy jót. valaki adjon valami címet vagy valami elérhetőséget!
2010. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt vannak helyek, időpontok. [link]
2010. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
88%
Hagyjuk már ezt a cukormázas hülyeséget. Ez a V. Béla egy csaló. Amikor valaki ilyen nagy szavakkal próbál hatni az emberekre, az eleve gyanús. Isten a 21. században nem valószínű, hogy mennydörgő szózatot meg látomásokat küld neked amiből habzó szájjal ébredsz fel. Szeret téged, és segít a nehéz időkben. Elmélkedj még ezeken a dolgokon, amiket említettél. Isten mindig jót akar az embernek, még ha ez nem is tűnik fel elsőre. Imádkozz, gondolkodj el még ezeken a dolgokon, és később érezni fogod, ha valóban ez a helyes út. A Sátán pedig valóban létezik, de nem sutyorog, maximum megkísért, bűnre csábít - ha hagyod magad. Nem kell ehhez elmét nyitogatni, szívni, meg hasonlók. Ha tisztába vagy azzal, hogy erkölcsileg mi a helyes és a helytelen, akkor felismered, és ellene tudsz mondani a csábításnak. Ha valami túl egyszerűnek tűnik és rövid távon kellemesnek, akkor azon komolyan el kell gondolkozni. Amit Isten vár tőlünk, az sohasem egyszerű és kellemes.
2010. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!