Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki hogy élte meg a Szentlélek...

Ki hogy élte meg a Szentlélek keresztséget?

Figyelt kérdés
Milyen fizikai es lelki tunetek kisertek! Kapott e karizmatikus ajandekokat! Hogyan valtoztatta meg az eletet a Szent Lelek?

2016. ápr. 25. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Te hogy élted meg? Az életemet Krisztus változtatta meg, bár még küzdök sok mindennel. Karizmát kaptam, de én magánügynek élem meg, csak a lelkipásztorom tudja, neki szoktam beszélni róla.
2016. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát jót beszélgettünk.
2016. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
CSak azert kerdeztem mert nem sok tanusagtetelt lehet talalni az interneten! Nem reg kaptam meg ezt a kegyelmet az Atyatol es szerettem volna beszelgetni olyanokkal akik szinten reszesultek ebben! En irtam egy Blogot az en tortenetemrol bar ennek mondandoja inkabb egy figyelmeztetes azok szamara akik hasonlo dolgokba keveredhettek mint en!
2016. ápr. 27. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Isten szeretét éreztem a szívemben és megkaptam a nyelveken szólás ajándékát is.
2016. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En csak tegnap tudtam meg az amit ateltem az az ujjaszuletes volt es nem a Szentlelek keresztseg! Egy kedves kereszteny tarsam olvasta a blogomat es o mondta hogy az meg nem a Szentlelek keresztseg volt, mert ahhoz be kell hogy meritkezzek Jezus Krisztus nevere es csak utana fogom megkapni a Szent Lelket! Ez meg nagyon uj nekem! Azt hittem hogy az ujjaszuletes es a Szentlelek keresztseg az ugyanaz! Ti is ujja szuletettek Szentlelek keresztseg elott?
2016. ápr. 28. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:
igen
2018. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!