Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik -e olyan hogy valaki...

Létezik -e olyan hogy valaki egyedül áttér az iszlám vallásra?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

ELVBEN elég elmondani a hitvallást arabul és őszinte meggyőződéssel, onnantól fogva muszlim vagy, viszont gyakorlatban nem nagyon működik ez, ha bármiféle lehetőséged van közösségben felvenni az iszlámot akkor a többiek nem ismernek el muszlimnak, mondhatni h mi van ne mvállalod, stb stb, meg olyan nincs h "individualista Iszlám"


ez kb olyan mintha belépnél egy pártba (mármint za Iszlám miatt ilyen en az összes vallásra igaz!) és közölnéd h de te egyedül vagy ilyen vagy olyan beállítottságú, amúgy nem szavazol nem akarzs bejutni a parlamentbe stb stb :D

2016. szept. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen lehet. Ismerek itthon több ilyen muszlimot is, hogy először maguktól kezdték el, és már magabiztosabb muszlimként kezdtek mecsetbe járni. Soha senki nem fog tőled olyat kérdezni, hogy mégis hol mondtad ezt ki (kicsit sértő is lenne), kinézni pedig pláne soha nem fog ez a közösség magából.
2016. szept. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Például én! Ezért a családom ki is tagadott otthonról, az unokatestvéreim megsértòdtek mert nem hiszem el hogy jézus az isten, hanem isten egy, na mindegy én magamtól tértem át és sok tiszteletet kapok ezért az araboktól, nagyon jól érzem magam, de sok mindennel nem értek egyet; pl a koránban nincs erőszak, a terriristák a vallás nevében embereket ölnek, és megszégyenítik a vallást ezzel, bár a kereszténység nevében us sok embert elégettek régen mondván hogy boszorkány, sátán stb. Stb...
2016. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!