Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi, ti már űztezek...

Jehova tanúi, ti már űztezek ördögöt?

Figyelt kérdés

Szeríntetk az ördögűzés csak egy hagyomány?

Van Bibliai alapja?

Manapság léteznek az ördögtől megszállott emberek?



2016. szept. 27. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem szokásuk.
2016. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Űztek,de nem ment messzire.
2016. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Minden este, Híradó után, lefekvés előtt.
2016. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2016. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Az ördög űzés, nem hagyomány.

A szó hagyományos értelmében, nem űzünk ördögöt, más tettekre van szükség ehhez, mint amit filmekben bemutatnak/fokhagyma,kereszt,Biblia használata/


Sajnos elő fordul napjainkban is,hogy Sátán arra késztet egy embert,hogy helytelenséget tegyen.

Van Bibliai alapja,hiszen Jézus,és az apostolai is részt vettek ilyenben, Sőt az Izraeliták idejében is, sok médium létezett, akik a démonok irányítására tevékenykedtek.


Igen léteznek.

ezeket távol lehet tartani, de próbálkozni mindig fognak.

Jézus sem használt fokhagymát, meg keresztet, meg Bibliát,és az apostolok sem.


Jehova Istenhez kell imádkozni Jézus nevében, és minden spiritiszta tárgytól meg kell szabadulni, meg kell semmisíteni, mert ezek a tárgyak vonzzák a Démonokat, Ők pedig ragaszkodó természetűek.


(Lukács 4:13) 13 Így hát az Ördög, befejezve minden kísértést, eltávozott tőle egy másik alkalmas időig.


Az ördög, a démonok, nem hagyják abba, ha egyszer nem sikerül. Láthatod, Jézus esetében sem hagyott fel vele.

Várt másik lehetőségre,

S, ha Jézussal nemkivételezett, velünk sem fog.

2016. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
Jézus egy celeb lett az emberek körében, mert meglátta a sátánt és egyből előre hajolt és megfogta a bokáit.
2016. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

openodndor én nem említettem sehol se fokgagymát se keresztet. Ezt csak te magyaráztad bele a kérdésembe.


Én csak annyit kérdeztem,hogy "űztetek ördögöt"?

2016. szept. 27. 19:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Az ördögűzéshez nem kell sem fokhagyma, sem kereszt, anélkül is kimegy az ördög. Elég elmondani egy imát. Ha adva lenne egy szöveg egy ilyen imára, elmondanátok, hogy kimenjen az ördög?
2016. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem üznek ördögöt. De jó keresztények.
2016. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem űznek ördögöt, mivel a titkos vezetőjük egy gonosz hataloméhes albínó bukott szeráf, akinek démoni szövetségesek kellenek. Ezt egy angyal mondta nekem.
2016. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!