Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnét származik a Hit gyüleke...

Honnét származik a Hit gyülekezet szerintem szemmel láthatóan hatalmas vagyona?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 12:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Németh Sándor jól behülyítette szerencsétleneket, azok meg minden pénzüket oda viszik.
2010. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez biszti? Milyen címen adják oda?
2010. máj. 16. 12:36
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
A keresetedből százalékot kell fizetni,nem is keveset.A nem fizetőket kollektív kiátkozzák,illetve azt hirdetik hogy az apehet becsaphatod,de istent nem...
2010. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

én még azt is hallottam,hogy van náluk olyan,hogy ajándékozás,és az ajándékozottnak kell nem kis részét a gyülekezet részére kifizetni!Állítólag olyan is volt,hogy valaki egy 30 ezer ft-os bringát kapott.. -.-

én még mindíg ott tartok,hogy ajándék az azt jelenti,amiért nem kell fizetni..Aki nem így tesz,arra megharagszanak,és talán ki is utálják..furcsa szokás ez,nemde?

2010. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Honnan, honnan. Hát a tizedekből...
2010. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

Van tized, de nem Németh Sándor találta ki, hanem Isten. Olvassátok el a bibliát.

Segítünk a rászorulóknak. A pénz pedig erre megy el:


Segélyezési - segítési területeink:


- ruhasegélyezés

- bútorsegélyezés

- segélycsomagok

- esetenkénti pénzügyi segély

- hajléktalanná vált személyek elhelyezése, munkához segítése

- önkormányzati ügyekben tanácsadás

- szociális költöztetés

- ingyenes, illetve kedvezményes tüzelőanyag beszerzés

- Elektromos Műveknél és más közszolgáltatóknál képviselés

- más hivatalos eljárásban segítségadás

- háztartási kisgép (mosógép, hűtőgép) közvetítés, illetve kedvezményes vásárlási lehetőség

- mozgássérültek szállítása és egyéb segítése


Ötvenezer dollár Haitire


A Hit Gyülekezete vezetője lapunkat arról is tájékoztatta, hogy a gyülekezet gyűjtést rendezett a haiti földrengés túlélőinek megsegítésére. A hívők adakozásából összegyűlt 50 ezer dolláros segély a napokban érkezik meg Haitire. A fővárosban, Port-au-Prince-ben az egyik legnagyobb nemzetközi keresztény karitatív szervezet, az Operation Blessing segít abban, hogy a mintegy 10 millió forint értékű adomány mielőbb eljusson a fedél, élelem és orvosi ellátás nélkül maradt bajbajutottakhoz. Nem ez az első alkalom, hogy a Hit Gyülekezete határokon átnyúlva igyekszik segíteni a természeti csapások károsultjain. 2005-ben a Katrina-hurrikán áldozatainak küldtek 25 ezer dollár segélyt, szintén az Operation Blessing szervezet közreműködésével. A Hit Gyülekezete kartitatív szervezete 60 ezer dollár értékű adományt juttatott el a székelyföldi árvíz miatt bajbajutott erdélyi családok megsegítésére is.

2010. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
2010. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
alapból csak a vagyonos embereket célozzák meg....
2010. máj. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
35%
Szerintem Gera Zoli fizujából jut mindenkinek:)
2010. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Miért hordtok össze ennyi hülyeséget? Nektek aztán mondhat az ember bármit, nektek akkor is zöld az ég? Miért kell a hülyeséghez ennyire ragaszkodni? Mi szívből adakozunk, hogy segítsünk másokon, nem kell kényszeríteni. Különben mi lenne a sok nehéz helyzetű, éhes ill. hajléktalan emberekkel? Ti segítetek rajtuk? Vagy csak másokat kritizáltok? Nézzetek magatokba és örüljetek, hogy ennyi adakozó- segítőkész ember van Magyarországon.

(Akinek nem inge nem veszi magára.

A véleményemmel nem zártam ki, hogy más egyház és alapítvány nem végez kemény munkát és nem áldoz a sajátjából! Ők is odateszik magukat és ez dicséretes!)

2010. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!