Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha én beteg vagyok, és kilátás...

Ha én beteg vagyok, és kilátástalan az életem, nem vagyok a világban valaki, sikertelen vagyok, még van értelme az életemnek, Isten előtt?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 07:57
1 2
 11/12 KZitus ***** válasza:
Annyira értékes az életed Istennek, hogy föláldozta érted a Fiát, hogy neked reménységed legyen egy sokkal jobb életre ...
2017. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Isten nem a teljesítményünk alapján fogad el minket. Isten egy szerető szülő. Ha esetleg fogyatékos gyereke születik, azt is ugyanannyira szereti mint a többit. Amúgy én is pszichés beteg vagyok, és valóban küzdelmes elfogadnom magam olyannak, amilyen vagyok, és hogy nem vagyok annyira képes, mint egy egészséges ember.

Csak a világ, hogy ne mondjam Sátán készteti az embereket arra, hogy itt a világban érjenek el minél többet, de mi értelme van földi gazdagságot vagy sikereket halmozni, ha a halál úgyis elveszi tőled ezeket.

Inkább tűzzél ki magad elé olyan célokat, álmokat, amelyekre betegen is képes vagy, és van értékük a mennyben is. Lassan, lépésről lépésre, sok segítségkéréssel, imádkozással meg fogod tudni valósítani. Lehet, hogy hosszabb időbe telik, de rá fogsz jönni, hogy így, betegen is tudsz örömet okozni mind Istennek, mind másoknak, csak ne add fel. Csak figyelj Istenre, ő nagyon szeret, nem vádol, nem kicsinyel le, és akár még a betegségedet is meggyógyíthatja.

2017. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!