Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha elfogadjuk, hogy Jézus...

Ha elfogadjuk, hogy Jézus tényleg szűznemzéssel született és nem lépett félre Mária, akkor hogy lehet, hogy csupa X kromoszómából fiú született?

Figyelt kérdés
Mert ugye két lehetőség van. Vagy mégsem volt annyira szűz Mária és félrelépett, vagy a biblia szerint szűzen fogant meg Istentől. Ez esetben viszont Jézusnak lánynak kellene lennie, mert Mária testében csak X kromoszóma volt, tehát fiút nem szülhet. Hogy lehet akkor Jézus mégis férfi?

2021. dec. 8. 08:48
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
69%

1: úgy mégis mitől lennék irigy?

Leírtam, hogy mi a helyzet. Amúgy én is azt írtam, hogy Mária valószínűleg nem volt tökéletes.


2: ezzel a "bűnös genetikával" már tele van a hócipóm.

Leírtam, hogy mi a baj vele. Ha nem érted, arról nem tehetek.


3: továbbra sem tetszik a kicsavart gondolkodásod. Most pl. az jön le belőle, hogy ja, hát ha genetika, az ellen semmit nem tehetünk.

2021. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
71%

Ja, hogy nem tudsz rá válaszolni.

Értem.

Tudod, az a helyzet, hogy én képes vagyok gondolkodni sokféle dologról - ÉS ugyanakkor tiszteletben tartom a tényeket. Valamint nem utasítok eleve el semmit, ami nem lehetetlen.

Na ez az, ami egyszerre nem szokott összejönni az embereknek.

2021. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!