Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Tudjuk,hogy a sátán és lucifer...

Tudjuk,hogy a sátán és lucifer azon munkálkodik,hogy Isteni szintre emeljék magukat és azt mondják,hogy majd az ember is egyszer Isten lesz a kérdés lent.?

Figyelt kérdés
Egy jövőkutató azt mondja h az ember személyiségét és a tudatát lefogják menteni egy gépre és az illető hallhatatlan lesz. A kérdésem az hogy előfordulhat e hogy a jővöben létrehozunk egy transzcendenst.az az legyártunk egy Istent minta filmben?

#Transzendens
2022. aug. 22. 17:06
A kérdező szavazást indított:
Létrehozunk egy transzcendenst
Nem tudom
Nem hiszem
10 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"transzcendenst.az az legyártunk egy Istent minta filmben?"


Az hogy valakinek a tudatát feltöltik egy gépre az talán.


Nem tudom hogyan jön ide ez a sátánosdi de nem ártana pontosabban meghatároznod hogy mit is tekintesz akkor istennek.


A bibliában foglalt Istenhez hasonló már miért lenne ettől valaki???

Ha pedig más milyen értelemben vesszük az isten létet akkor miért keverjük ide a Sátánt??

2022. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azer vettük ide a sátánt mert az a célja,hogy Isteni szintre emelje magát és vele az embmereket is.Gondolom hallottál már az ember tragédijájárol...remek magyar "sci fi"
2022. aug. 22. 17:32
 3/14 A kérdező kommentje:
Ebíenátok magatokat képzelni Istenként?Teremtetek egy földet egy paradicsomot és Istenesdit játszotok na ez a Sátán célja.Nem hülye gyerek xDD
2022. aug. 22. 17:34
 4/14 A kérdező kommentje:
Elbírnátok"
2022. aug. 22. 17:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#2


Sok volt neked az a könyv


Sátán amúgy = Lucifer


Bár ez a célja, nem tudja elérni.


Az ember meg nem lesz halhatatlan ha egy gépen lesz a tudata, sem Isten

Hiszen nem képes bármire és a hallhatatlansága inkább csak illúzió hiszen nincs végtelen energia a gépéhez és a gép alkatrészei sem bírják örökké

2022. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval miért lenne Istenhez hasonló attól hogy feltöltik a tudatát egy gépre??
2022. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem az embert lehet megfosztani az anyagi vonatkozásaitól, mert csak a halál tudja attól elválasztani. Az embernek a természetéhez hozzátartozik az anyagi test.


Egy tisztán szellemi, anyagtalan lény viszont - elméletileg, ha elfogadjuk, hogy van ilyen - bármilyen anyagi dolgon kifejtheti a hatását, ha Isten engedi, ld. démoni megszállások.

2022. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
*jav. Szerintem az embert nem lehet megfosztani az anyagi vonatkozásaitól...
2022. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Én ateista vagyok aki jól ismeri a Bibliát és egy kérdésem van:Miért mondja azt az Írás,hogy: istenek vagytok?Főleg úgy,hogy te azt mondod,hogy a Sátán akar istenné tenni.


[link]

2022. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9


Azért oda írhatnád hogy melyik versre gondolsz

2022. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!