Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az rendben van, hogy az...

Az rendben van, hogy az ateisták lenézik az őseiket,mindenféle tudatlan parasztoknak akik mindent istenekkel, vallással magyaráztak csak mert hülyék voltak. De bezzeg ha a majomszerű őseiket kell elővenni, azokat meg az égig magasztalják. De miért?

Figyelt kérdés

2022. szept. 2. 09:32
1 2
 1/14 hollófernyiges ***** válasza:
91%
Bocsi, de én nem az őseimet nézem le, hanem egy ilyen kérdés után téged.
2022. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Ritkán magasztalom az előembereket az égig. Sőt, talán még nem is volt rá példa. A vallást egy természetes dolognak tartom, sok haszna van, bár én nem vagyok hívő. Sőt, e mostani világrendbe sok ateista olyan reflektálatlanul hisz, hogy attól felfordul a gyomrom.
2022. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Miért nézném le az őseimet? Mert hittek? Azokban az időkben nem is tehettek volna másként.

És miért mondod őket parasztoknak? Akkoriban a királyok is hívők voltak.

A kérdés teljesen megalapozatlan.

Rendkívül ostobának kell lennie valakinek (akár hívő, akár ateista) hogy ilyesmi az eszébe jusson.

Az én dédim és nagyanyám hívők voltak, de attól még imádtam őket, és ez kölcsönös volt, minden világnézeti különbség ellenére.

Te nagyon összekutyulsz valamit.

2022. szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 qkker1 ***** válasza:
87%

Ateista vagyok, de se az őseimet nem nézem le, se a mai normális vallásos embereket!

Az ilyen primitív bunkókat, mint te vagy kérdező, viszont mélységesen elítélem!

2022. szept. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Régen nem volt állt annyi információ az emberek rendelkezésére, nehezebben vagy egyáltalán nem is érték el és még sorolhatnánk.

Ez nem az ő hibájuk volt. Miért kéne lenézni emiatt?


Neked azonban már nincs ilyen mentséged.


Egyébként mi ez a sok lenézős kérdés mostanábban? Miért kell bárkit is lenézni??

2022. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Itt leginkább te nézed le az ateistákat a tudatlanságod miatt.
2022. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

"Az rendben van, hogy az ateisták lenézik az őseiket"

Nincs rendben, de szerencsére nem is szokta senki lenézni az őseit, csak mert ateista.


" De bezzeg ha a majomszerű őseiket kell elővenni, azokat meg az égig magasztalják"

Nem, ilyesmi sem szokás.

2022. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez a kérdés két dolognak köszönhető: te nagyon ráérsz, eszed viszont nem sok van. Béke veled!
2022. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Napi provokálós "kérdés"?
2022. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

"Egyébként mi ez a sok lenézős kérdés mostanábban?"

Számomra úgy tűnik, a kérdező néz le másokat, és ebben szeretne partnerre lelni az oldalon.

2022. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!