Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért vitatkoztok vallás és...

Miért vitatkoztok vallás és valláskritika kategóriában? (folytatás a kérdés alatt)

Figyelt kérdés

Rendszeresen egy-egy kérdésnél feltűnnek olyan emberek akik csak provokálni akarnak vagy pedig két agysejtjük lehet. Olyan válaszokat legalábbis akkor írna az ember ha egyáltalán nem fogta fel amit a másik írt és nem képes gondolkodni. Sok olyan válasz van ami alapján a válaszolónál egy két éves kisgyerek is sokkal értelmesebb.


Hogy vagytok képesek, miért teszitek ki magatokat ilyen mentális terrornak azzal, hogy ilyen emberekkel vitatkoztok?


2023. jan. 13. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én csak röhögök az 1 biteseken, akik mindenre bepöccennek, legyenek akár ateisták vagy vallásosok
2023. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek teljesen igaza van. Sokszor vitatkoztam már én is fanatikus vallásossal is, meg militáns ateistával is, és csak annyit értem el vele, hogy magadamat idegesítettem fel. Igazából csak magamra haragudhatok, hogy egyáltalán le álltam vitatkozni félkegyelműekkel.
2023. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!