Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten rosszabb lenne, mint...

Isten rosszabb lenne, mint Kim Dzsongun a Biblia szerint?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az eredendő bűn kérdésére. Észak Koreában, ha valaki nagy bűnt követ el, akkor nem csak őt büntetik és zárják munkatáborba, hanem olyan személyeket is, akik ez egészről nem tehetnek...mint közeli családtagjait, még gyerekét is sokszor.

Ádám és Éva esetén ugyanez van csak durvábban, azért mert ők ettek a tiltott gyümölcsből és bűnt követtek el a leszármazottjai is bűnhődnek, pl. úgy, hogy nyomorékon születik egy gyermek és pokoli kis élete lesz itt a földön...


2023. febr. 9. 17:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Ádám Éva csak mitológiai mese.

A valódi Isten nem büntet.

Kim család valódi tömeggyilkos férgek bandája.

Nincs összehasonlítási alap.

2023. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Észak-Koreában három generáción keresztül kell bűnhődni, sokszor a gyerekeik is táborokban nőnek fel, és élik le az életüket.
2023. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%

"Kim család valódi tömeggyilkos férgek bandája."

Egyiptom, Noé, ....


"A valódi Isten nem büntet."

Akkor miért nem egyből mindenkit a mennyországba vagy a paradicsomba teremtett?

Miért teremtett olyan világot ahol temérdek szenvedés van?

2023. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Én nagyon jól élek köszönöm a nem éppen kedves 4. válaszoló érdeklődését.


Kim családdal nem beszélek semmilyen közös nyelvet sem és az olyan nézetű emberekkel sem szeretek közösen időt tölteni mint ők.

Ha te teszel magasról arra, hogyan vannak mások, mi történik, történt velük akkor az téged jellemez (ahogyan a nyelvezeted is).


Az nem tudom, hogy hogyan keveredett ide az oltás. De ilyen válasz esetén nincs min csodálkozni.

2023. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
5: Ne legyél olyan elégedett a szellemi nyomoroddal, de pont jól leszel a Kim családnak vacsorára. Egykutya. Addig is n¥a@fogj helyettem is Kimékért. Az oltásnak mindenhez közé van 3 éve, de a te po$ván¥odba miért pont ez jutott volna el. Nem mintha megértenéd amugy is.
2023. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Köszönjük az újabb "keresztényi" megnyilvánulást.

Szellemileg, fizikailag, vagyonilag és minden téren nagyon jól meg vagyok. Köszönöm a nem éppen kedves érdeklődést. Te jól vagy? Tourettere utaló jeleket mutatsz. De lehet, hogy csak elkeseredés vagy stressz.


Továbbra sem szívlelem és semmi közöm nincs a Kim családhoz. Jó helyen élek, de úgy vélem rosszabb helyeken sem forog minden az oltás körül. Nem lehet, hogy ezt valamilyen személyes problémád miatt éled meg úgy, hogy minden körülötte forog az életedben?

2023. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
9%
Azt hiszed packázhatsz a keresztényekkel, lejárt lemez vagy. Ne játszd meg magad, bohóc. Ne használj olyan szavakat, amit nem értesz, csak a értelmes emberektől hallottad. Csak összevazar téged, n¥omï.
2023. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
13%
Ennyit tudtál.
2023. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

Te magadat kereszténynek gondolod? Vagy pontosan kire gondoltál mikor azt írtad, hogy keresztényekkel packáznék?


Ezenfelül nem játszom meg magamat mert nem szükséges és minden általam használt szónak a jelentését ismerem. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy melyik szót kitől hallottam vagy hol olvastam. Ha feltudnám idézni, hogy kitől hallottam az adott szavakat amikre gondolsz akkor megtudnám mondani, hogy értelmes ember volt-e. Persze az egész könnyebb lenne ha megmondtad volna, hogy melyik szavakra gondolsz. Személyes véleményem szerint nem is használtam különleges szavakat amiket és amiknek a jelentését ne ismerhetné bármelyik átlagos ember.


Ami pedig a 8. válaszodat illeti a megállapításod teljesen téves. Ennél sokkal többet tudok de ezek bemutatására itt nincs szükség. Azonban tudás terén így is sokkal többet mutattam mint te (kivétel a trágárság ebben te biztosan te nyertél).

2023. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
17%
Olyan jó sokat írtál megint. Tök muris. Nem tudod összeszedetten kifejezni magad, különleges vagy, bárki bármit mond ne foglalkozz vele.
2023. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!