Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi van, ha a Bibliát a Sátán...

Lucifer-666 kérdése:

Mi van, ha a Bibliát a Sátán írta és a szűz anya segítségével közösen alkottak meg egy hamis messiást?

Figyelt kérdés
Sokszor monják, hogy a történelmet a győztesek írják. Lehet, hogy Isten erre a provokációra sem reagált a szabad akarat miatt...(vagy eleve ő rendelte így, mint a pedofíliát).

febr. 11. 00:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

20. Máskor arra kérnélek meg, hogy annyi egyenességgel járj el kérlek, hogy jelzed nyíltan, kinek szánod a kommentedet. Már korábban is volt egy hozzászólásod felém egy másik kérdés kapcsán. Akkor jeleztem, mire azt írtad, hogy akkor az nem nekem szólt. Dehogynem, mint ahogyan most is, így lesz árulkodó mindig a gyümölcs. De akkor sem jelezted külön, csak közzétetted, ami cinikus volt és sértő, de az ember úgy beszél, ami a szívében van. Ezért mondja Krisztus, hogy a szívnek bőségéből szól a száj. Számomra ez a fárasztó, de inkább elkeserítő, ez a magabiztosság, ez a felemelkedettség, ez a mersz, ez a közöny, ez a cinizmus, ez a sértegetés, ami itt is a legtöbbetekben van, ima a kivételekért, hogy mit engedtek meg magatoknak sokan online, anonim módon. Hogy miként beszéltek a másik embertársatokkal, mit okoztok neki, mert hogy sokan ezt a másik szemébe nem mondanátok, az szinte 100%. Mert ahhoz szükséges ám az erő, az egyenesség, az alázat.


Ha itt sokatokban lenne némi alázat és szelídség, akkor az önzés okán belegondolnátok abba, te is, hogy valójában a másik félnek te, ti nem vagytok fárasztóak, ezzel a stílussal, amit képviseltek? Persze, hogy így nem értitek, élitek lélekből az Igazságot, hiszen a legtöbbetek szíve megkövült, és csak azt akarja meghallani, ami simogatja a fülét, ima a kivételekért. Ami neked még most merész fantázia és fárasztó, az egyszer majd kemény szembesülés lesz. Akkoriban Krisztusra, a tanítványira ugyan ezt mondták, hogy sarlatán, őrült, merész fantáziájú, hazudozó, hogy ördög van benne, stb. Semmit sem változott az ember, sőt: azóta még inkább elszakadt Isten kegyelmétől, és még több hazugság halmozódott fel benne.


Megvallom - és bocsásson meg ezért mindenki, akinek szól -, hogy meg sem érdemlitek a legtöbben az Igazságot! Mert halljátok, és meggyalázzátok. Amikor valaki ki meri mondani azt, amivel nem vagytok a legtöbben hajlandóak szembesülni, amit nem akartok meghallani vagy még nem tudtok, akkor a válasz rá a cinizmus lesz meg a megalázás, a lepontozás, de minden ilyen ember, aki így jár el, az valójában magát alázza meg. Mert azt mondja a Mester, hogy aki magát felemeli, azt megalázzák, aki megalázza magát lélekben Isten előtt, az pedig fel lesz emelve. Te ezzel (meg a korábbi) a kommenteddel szerinted melyik voltál a kettő közül? Szerinted nekem te nem vagy fárasztó már? Szerinted nekem ez nem fárasztó, hogy az ember eljön ide, hogy megtöri a kenyeret, és ezt kapja érte? Nekem ez annyira örömteli? De erre kaptam indítást, ezt teszem még egy ideig, aztán elengedem, mert elképesztő, főleg itt is milyen megnyilvánulások vannak, és az emberek zöme milyen mértékben van elszakadva Istentől. Félelmetes és nagyon fájó a léleknek. De amíg,ha 100-ból akár csak 1 olyan lelki kisded van, aki örömmel veszi, ami meg lett törve, már megérte. Mert van ilyen ember, csak sokan nem tudnak, nem mernek írni, ezért inkább hallgatnak. Ti, meg akik lepontoztok sokan, hiszitek naivan és hamisan, hogy nálatok az Igazság, de ez óriási hazugság. A farkasok csak testben ragadnak el sok bárányt, mert ez a világ az erőre épül. Viszont lelki síkon egy farkas sem képes legyőzni egyetlen bárányt sem!


Már korábban is írva lett neked, barátilag, hogy az ember, amilyen felhasználónevet választ magának online vagy akár avatárt, az mind azt tükrözi, mi van a szívében. Miért csodálkozol rajta, ha neked ezzel a névvel nem élhető lélekben az Igazság? A jégszív az dobog? Akkor legyen helyette hússzíved, és megkapod, ha kellően alázattal, lélekben kiáltasz gyermekként a Szent Lélekhez, és akkor élni fogod, ami meg van törve, és nem írod, hogy fárasztó és merész fantáziából való. Mondja is az Úr, hogy az ő lelkét adja, ad új szívet, lerontja a kőszívet és ad helyette hússzívet. Megkövült szívvel nem lehet Élni, főleg nem másokon ítélkezni és az életről lelki fedezettel megnyilvánulni.


Megkérlek téged is, ha nem vagy képes alázattal, szelídséggel megszólítani, akkor kérlek hagyd nekem békét te is. Kérdezhetnél ilyen formában privátban is, de könnyedebb ide írni ilyen pár soros sértéseket, mintsem vállalni a lelki felelősségvállalást és kötelességtudatot. Valóban hosszútűrő az Atya.


Legyen meg a hited szerint neked is, és a Szent Lélek adjon neked is alázatot és hússzívet!


Üdv.

febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!