Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért van az hogy az iszlám...

Miért van az hogy az iszlám vallás követő, a legtöbb társadalomban több tiszteletet kapnak mint a keresztények?

Figyelt kérdés

márc. 20. 17:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
20%

"Az hazugság, hogy keresztény volt a gyerekkéselő!

Keresztény ilyet nem tesz."


Ja hogy keresztény ilyet nem tesz :) Akkor a sok pedofil pap sem keresztény igaz? És a keresztény országokban a sok gyilkos, erőszaktevő, pedofil, stb egyik sem keresztény igaz? De bizony ezek mind keresztények, és még hazugok is a keresztények amire te vagy a példa.



"Másrészről meg szír a pacák, vagyis nagy valószínűséggel igenis muszlim lehet, mellesleg a kinézete is olyan, illetve az öltözködése.."


Szíriában a lakosság 10%-a keresztény szóval simán lehet keresztény akik kinézetre ugyanolyanok mint a muszlim szírek.



"Csak azért mondják a franciák kereszténynek, mert ezzel is védik a sok rohadt bevándorlót."


Szerinted bevándorló csak muszlim lehet? :) Olyan nincs hogy keresztény migráns? :)

márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Potyondi Gergely ***** válasza:

9-es:

Én igenis felháborodok, ha a vallásomat gúnyolják és kiállok mellette, és nem csak én, hanem még sok keresztény.


Attól még, hogy valamennyi keresztény nem áll ki a vallása mellett, az nem jelenti azt, hogy egy keresztény sem áll ki a vallása mellett.


Ezek után ne várd el, hogy higgyek neked, és azt se várd el, hogy a gyűlöletre gyűlölettel válaszoljak.

márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Potyondi Gergely ***** válasza:

Az utolsó mondatom első fele elég provokatív volt szerintem, ezért bocsánatot kérek, de kérlek szépen téged is, és mindenki mást, hogy ne támadja Istent, a kereszténységet és a Bibliát.


Még ha a valláskritikában is vagyunk, akkor is tilos a provokálás és a gyűlöletkeltés.

márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Potyondi Gergely Mi volt azokban a provokatív amiket állítottam?

Ezek mind kész tények és könnyen ellenőrizhetőek.


Egyáltalán nem a provokálás volt vele a szándékom.......



Én meg biztosan nem támadom a kereszténységet és a bibliát, főleg nem Istent. Magam is hívő vagyok. Igaz nem vagyok keresztény, nem lettem megkeresztelve, és nem tartozom egyik keresztény felekezethez sem, de hiszek a keresztények tanításaiban és Istenükben.



Másfelől pedig az énmeglátásom az, ha továbbra is folytatjuk ezt a magatartást, hogy velünk mindent megtehetnek, akkor bizony keresztényi jóságunkat kihasználva, ki fognak pusztítani minket. Ahogyan a pogányok is kipusztítottak volna minket, ha hagytuk volna nekik. Ennek már most mutatkoznak előjelei:


https://www.youtube.com/shorts/zN0aUgC4EYI



Szóval aggasztó a helyzet.

márc. 22. 08:55
 15/29 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1 pipás (azóta már kitiltott) trollnak szólt a válasza.
márc. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

#15 Igazad van, nem is figyeltem, hogy a 9-esre reagált.


Az 1 pipás, az szerintem a másfél pipás muszlim felhasználó volt.

márc. 22. 09:04
 17/29 Vuk-91 ***** válasza:

Egyrészt... melyik államokra gondolsz?

Másrészt... én nem az embereket hibáztatom (már amíg nem terroristák, mert a terroristákon kívül is vannak muszlimok/arabok, és nem csak arab terroristák léteznek), hanem azt a mocskos szektát amibe fel kell nőniük. Tudod, amit az a pedofil "Mohamed" alapított nekik? Aminek értelme kábé nulla?

Harmadrészt... azért az iszlámból is szép számban lépnek ki.

ÉS negyedrészt... A Szeptember 11.-i terrortámadások után talán pont hogy túlzottá vált a tiszteletlenség feléjük.

márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Vuk-91 ***** válasza:
NA jó, kimondom. Bármennyire is sokkoló kultúrát eredményez az Iszlám, valljuk be hogy a kereszténység sem ártatlan vagy ártalmatlan. Lehet egyéni szinten pozitívat mondani, mondani hogy becsületes istenfélő, de nem kell a történelemhez nyúlni, hogy belássuk, azért van oka annak hogy sok Európai (legalábbis nyugaton) már rég nem vallja magát kereszténynek, vagy minimum nem jár templomba. Világszerte derülnek ki pedofil dolgok prédikátorokról, akiknek elvileg az absztinencia lenne a kötelessége, de annyit értek el vele hogy a legmanipulálhatóbb célpontokra másztak rá, sok ismerősöm, de még több idegen tanúskodik negatív családi tapasztalatokról a kereszténység miatt, amerikában elterjedt hogy a fenenagy pásztorok ebből gazdagodnak meg, amit persze hogy európában a Hit Gyülekezete képvisel (aminek a csatornáján fut például az egyik legsikeresebb ilyen prédikátornak a műsora, a 700-as klub). Ráadásul amerikában annyira jelen van ez, főleg a hidegháború óta, amikor az amerikai identitásba olvasztották, és persze hogy ott van a legtöbb fegyverrel elkövetett bűntény, amit rá lehet fogni arra, hogy bárki fegyvert vásárolhat indok nélkül, már ahogy hallottam. Hallottam olyat is hogy van ott valamilyen törvény ami terheli őket, de láthatóan nem elég. Iskolákban lövöldöz minden random fenegyerek, és persze hogy nem felejtettem el az ottani oktatás romlását vagy éppen azt, hogy ott luxus az egészségügy, és a legtöbb ember tartozásba hajtja magát egy életre csak, hogy életben maradjon ha egészségügyre van szüksége. A rendőrség meg ááhh! Mindegyik akciófilmen nőtt fel de a valóságot és a fikciót sose sikerült elkülönítenie. Bármilyen reklámja legyen ott az Egyesült Államoknak, az egyik legkorruptabb ország, nem mellesleg az egyik legvallásosabb, ha már úgy nyilatkozott róla valaki, hogy "Sokkal jobban megy amerikában a (keresztény) spiritualitás mint európában", ami az összképet elnézve... hát sokat ér (szarkazmus). Ha valaki olyan országot akar mint amilyen az iszlám országaiban van, akkor elég oda a kereszténység is. Nem lesz különb.
márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Potyondi Gergely ***** válasza:

Kérdező:

A 12-es válaszom nem neked szólt, hanem az 9-es válaszoló muszlim felhasználónak.


Sajnos tényleg eljön az az idő, amikor alig lesz vagy nem is lesz hit a földön, de ekkor Jézus visszatér.


Lukács18,8

Mondom nektek, hogy bosszút áll értük hamar. Mindazáltal az Embernek Fia mikor eljő, avagy talál-e hitet e földön?

márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Potyondi Gergely ***** válasza:

Az a videó, amit a 14-es válaszodban linkeltél nagyon szomorú.

Az antikrisztusnak biztos tetszik az ami Németországban történik.

márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!