Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért változtatják pár évente...

Miért változtatják pár évente a vének könyvét a Jehovista szervezetnél? Mindig mindet elolvasom,de állandóan módositják,mint a tantételeiket,a "Jehova Tanui szövetkezet".

Figyelt kérdés
ápr. 12. 21:46
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Még jó hogy te olyan okos és arogáns jehovista vagy,mi is lenne velünk nélküled? Hoztad a jehovista szekta tagok alapvető műveltségét,hogy ti itt soha nem hazudtoljátok meg magatok. Ha meg elismered hogy ilyen alacsony az iq-d akkor kicsit kéne magad képezned hogy magasabb legyen,és akkor valószinű hogy nem is lennél tagja a szakszervezetnek.Egyébként összepakoltad a motyodat? legyen benne egy kis kenyér meg víz,most is valami idiótaságot talált ki ez abeteg szervezet. Még jó hogy sok országban betiltották mert felismerték a társadalomra való veszélyességét. Na,Vili ezen most gondolkodhatsz holnapig azzal a morzsa agyaddal. "Érted VILI?"
ápr. 23. 13:40
 12/30 anonim ***** válasza:

"Még jó hogy te olyan okos és arogáns jehovista vagy"


Nem, nem vagyok az.


Okos vagyok, igen. Tettem érte.


Arrogáns nem vagyok, soha nem is voltam. Veled ellentétben.


"arrogáns" helyesen kér r-rel írandó.


"jehovista" nem létezik.


Akikről te beszélsz, ők Jehova Tanúi.


"a jehovista szekta tagok alapvető műveltségét"


Érthetetlen, hogy ezzel mit akarsz kifejezni. Sajnos, épp hiányozhattál, amikor fogalmazás, helyesírás és a többi hasonló téma volt terítéken az általános iskolában. Nem tudom, hány év telhetett el azóta, de igazán bepótolhattad volna. Ez ugyanis az alapműveltség legfontosabb része.


Műveltség tekintetében labdába sem rúghatsz egy átlag Tanúval szemben. Ez "a Holdról is látszik".



"Ha meg elismered hogy ilyen alacsony az iq-d akkor kicsit kéne magad képezned hogy magasabb legyen"


Ezt nyilván a tükörben láttad.


Egy aprócska gond van, azt sem tudod, hogy mi is azaz IQ.


Az IQ és a műveltség nem azonos, de még csak nem is rokon értelmű szavak.


"és akkor valószinű hogy nem is lennél tagja a szakszervezetnek"


Semmilyen szakszervezetnek nem vagyok tagja.


"Egyébként összepakoltad a motyodat? legyen benne egy kis kenyér meg víz,most is valami idiótaságot talált ki ez abeteg szervezet."


Ha értelmesen fogalmaznál, mindenki értené. Így viszont te magad sem.


"Még jó hogy sok országban betiltották mert felismerték a társadalomra való veszélyességét."


Nem tiltották be sok országban.


Kizárólag az emberi társadalomra veszélyes diktatúrákban tiltották be, sehol másutt.


"Na,Vili ezen most gondolkodhatsz holnapig azzal a morzsa agyaddal. "Érted VILI?"


Sajnos, az örökkévalóság is kevés lenne neked ahhoz, hogy megértsd...

Helyedben nem égetném magam tovább.

ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Egyet nem értek. Én sem megyek le egy meleg bárba mert nem vagyok meleg. Te mi a fészkes fenét keresel itt ha ennyire kifogásolsz itt mindent,és nem tetszik neked semmi. Te amolyan jól megmondó ember vagy?


De te egy jehovista vagy! Méghozzá egy szervezeti tag.

Azért mert kineveztétek magatokat Jehova Tanuinak attól nem lesztek azok!

Egyszerű és primitiv ember vagy!

Eleve az a kijelentés mindent elárul,hogy te okosnak hiszed magad!

Megsugom sajnos nem vagy az!

Ha értelmeznéd a bibliát akkor nem lennél ebben a szervezetben és nem nyalnád be a sok örök hamis tant.

Tehát ezzel bebizonyitottad,hogy nem hogy okos nem vagy de még értelmes sem.

Arogáns vagy! Remélem sikerül igy is elolvasnod,hiszen te -okos- vagy!

Egy a szintetek úgy értelemben mint észben,sok jehovistával beszélgettem,nem leptél meg te sem. Az meglepne ha egy alázatos értelmes ember irt volna,de ilyen közöttetek nem lesz,mert azok idővel megvilágosodnak és lelépnek tőletek! Na,ne itt pattogj ha nem tetszik valami,vannak tömegével monotonista jehovista oldalak ott vannak a haverjaid,az a te szinted. Csumi VILI!

ápr. 23. 14:24
 14/30 anonim ***** válasza:

@13


Sajnos, bármit írok, a 60-as IQ-d áthatolhatatlan akadályt jelent abban, hogy megértsd.

ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Egy okos ember kijelentése a következő lehet: jó pap is holtig tanul mégis hül.én hal meg. Még te okos? Beszélsz itt badarságokat. Ez a nap vicce.
ápr. 23. 14:28
 16/30 A kérdező kommentje:
14es mondom szerencse hogy te itt vagy nekünk,a jehovista 61-es EQ-ddal mert már neked biztos az van. Na ne bohockodj itt tovább,etesd meg a disznókat,hogy legyen valami haszon is belőled.
ápr. 23. 14:29
 17/30 A kérdező kommentje:
a táskát pedig pakold össze tudod amcsiból kitalálták,pakold be az iskola táskádat,vízet is.
ápr. 23. 14:31
 18/30 anonim ***** válasza:
Etetnélek, de nem fogadod el...
ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Látod milyen ostoba vagy! Itt most legalább mindenki látja hogy milyen egy vérbeli jehovista tag! Add ki magadból kisfiam!
ápr. 23. 14:33
 20/30 A kérdező kommentje:

zárásképpen ezt csak úgy itt hagyom,a vén emberekről,hogy milyen tevékenyek a szervezeten belül. IQ vadász.



https://www.youtube.com/watch?v=qTEQdEfUp6E

ápr. 23. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!