Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit gondoltok az olyan hozzász...

Mit gondoltok az olyan hozzászólókról akik nem önálló gondolatokat fejeznek ki egy kérdésre, hanem beidézik a Biblia adott dologról szóló részét?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 20:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy olyan hozzászólók, akik beidézik a Biblia adott dologról szóló részét.
2011. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
67%
Ráadásul nem önálló gondolatokat fejeznek ki egy kérdésre.
2011. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi volt a kérdés. Mert erre: mit mond a biblia a paráznaságról....csak azzal lehet válaszolni hogy idézed, mit mond erről a Biblia.
2011. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
64%
Primitívek, szűklátókörűek, gyengék, befolyásolhatók...kb ennyi.
2011. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést két amerikai felekezetről, az Unitárius Univerzalizmusról és az Ateista Kereszténységről és kaptam rá három választ amiben be volt idézve, hogy a Biblia szerint miért számít bűnnek ezekben hinni.
2011. márc. 29. 20:55
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

Utsó, inkább te vagy a primitív. Én sem vagyok vallásos, de attól még ugyanolyan emberek mint mi, csak nehezbben lehet őket felhúzni, nem kell tőlük rettegned egy sötét sikátorban, és sokkal jobban tűrik a nehéz helyzeteket. Persze ez az valóban vallásos emberekre vonatkozik, nem az álszent disznókra.

Amúgy meg a kérdésre: nyilván általában olyan kérdésekre szoktak bibliai idézetekkel válaszolni, amelyekre az vonatkozik. Ha megkérdezem, hogy milyen tápot vegyek a kutyámnak, nyilván senki nem fogja beidézni a hegyi beszédet. Szóval semmit sem gondolok róluk.

2011. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
36%
*most olvasom a kommentedet, szóval még annyival kiegészíteném, hogy ezek az emberek valszeg nem képesek önállóan megfogalmazni a gondolataikat, vagy azt sem tudják, miről beszélsz egyáltalán, csak rémlik nekik egy passzus a Bibliából, amellyel okoskodni akarnak. Nem kell velük törődni, mindig lesznek ilyen emberek.
2011. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
46%
agymosottak
2011. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nincs ezzel semmi gond, amig relevans az idezet, hisz epp az idezet tamasztja ala a valasz hitelesseget. Nem egy legbolkapott valaszt kaptal, hanem megindokoltak. Szamomra is nagyon furcsak azok az "ateista egyhazak", mert ha valami szerint elek, akkor abban hinnem kell. Tehat miert eljen valaki Krisztus tanitasa szerint, ha nem hisz benne? Hogy lehet egyszerre valamit tagadni es elfogadni? Teljesen illogikus es becsapja magat, aki eszerint el.
2011. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
De akkor melyik témakörbe tegyem fel a válaszomat, hogy teológiai, vallástudományi szemszögből kapjak választ a vallásokkal kapcsolatos kérdéseimre? A tudományok-társadalomtudományba pl.?
2011. márc. 29. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!