Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A hit gyülekezetét a gonosz...

A hit gyülekezetét a gonosz erők hozták létre?

Figyelt kérdés
Valóban politika,meg business meg tömeghipnózis az egész?

2012. jún. 11. 08:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
A politikától elhatárolódnak.Persze, meghallgatják, ha erről kezdek beszélni velük, de komolyan nem politizálnak.Nem vállalnak katonaságot, nem vesznek részt háborúkban.Üzleti oldala pedig annyi van, hogy aki akar az adományozhat, de nem kötelező.Szóval, nem úgy néz ki, mintha a gonosz hozta volna létre.
2012. jún. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
8%
Németh Sándor szépen meggazdagodott belőle. Egy fanatikus szekta csak.
2012. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Én is ígylátom... :(
2012. jún. 11. 09:30
 4/31 anonim ***** válasza:
29%
az SZDSZ pénzelte régen őket, ma meg a zsidók. nem véletlen hogy az ATV-n megy
2012. jún. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Véletlen a vezér fia az igazgató eme csatornán...
2012. jún. 11. 10:04
 6/31 anonim ***** válasza:
40%
A sithek irányítják őket, hogy ezzel is káoszt idézzenek elő.
2012. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
30%

"Valóban politika,meg business meg tömeghipnózis az egész?"


Ez nem volt szép dolog. Felesleges így kiemelni, szinte az összes egyház erről szó.

2012. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%

Kifejezetten provokatív kérdéseidre a válaszom: NEM.

A Hit Gyülekezetét nem a gonosz erők hozták létre; és nem politika, business és tömeghipnózis az egész.


Ellentétben az általad olyannyira favorizált ezotériával, amely mögött valóban gonosz erők állnak. Téged is befolyásolnak ezzel a gondolkodásmóddal, ezért trollkodtál végig néhány kérdést az elmúlt napokban hazugságokkal és bizonyítatlan rágalmakkal.


És ezért írtál és írsz itt is hasonlókat.

Bár az első kommentedet már törölték a moderátorok, de azért azzal kapcsolatban felhívnám szíves figyelmedet, hogy az eddigi válaszaidhoz hasonlóan szintén egyetlen állításodat sem tudnád bizonyítani, annyira távol állnak a valóságtól. Arról meg már nem is beszélve, hogy a rasszizmus és az antiszemitizmus szintén gonosz erők műve...


Tehát nagyon úgy tűnik, hogy te állsz a rossz oldalon. Jelenleg még. Remélem, ez változni fog. Isten áldjon.

2012. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 kzs ***** válasza:
95%

Na akkor nézzük egy kicsit a Hit Gyülekezetét...

Szóval: én amikor az ATV-n a Vidám Vasárnapot nézem, én nem hallom benne a politikát, nem érzem benne a business-t, sőt a tömeghipnózist sem.

Én csak azt látom, hogy Igehirdetés van, mégpedig az, amit Jézus és a korai kereszténység (Pál, Péter, János, Jakab stb.) hirdettek.


Hol van itt a gonosz erő???


Ami a business-t illeti, adakozás szerintem más egyházakban is van. Vagy tévedek?


Ami pedig a "tömeghipnózist"illeti, na ez pontosan az, ami az Apostolok Könyvének 2. részében van megírva.

---------------

Ami Berta Wooster válaszát illeti:

nézd, én nem tudom, miket írosgattál mostanában. Mindenesetre én magam is provokációnak tekintem a kiírt kérdésedet, és bizony-bizony igencsak messze állsz a valóságtól, ha a rosszindulatot feltételezed a Hit Gyülekezetének a tanításaiban.


Ehelyett jobb lenne, hogy ahelyett hogy mindenféle bizonyítást nélkülöző állításoknak adsz helyet, inkább nyitott lennél azok felé, akik _tapasztalatból_ beszélnek...


Különben ha Berta Wooster válasza nem lenne kielégítő számodra - mármint ami a Hit Gyülekezetét illeti - javaslom, olvasd el az 1. válaszoló ('ma 08:30') hozzászólását, mert teljesen igaz amit írt !!

2012. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Ahol a tiszta evangeliumot hirdetik azt nem hiszem hogy a gonosz erok hoztak volna letre kedves kerdezo,attol fuggetlenul,hogy vannak olyan dolgok amikkel en en sem ertek teljesen egyett de ezek nem lenyeges dolgok,de Isten uzenetet tisztan hirdetik es nem hamisitjak meg azt a mi a bibliaban van,ezert nem lehet a gonosztol.
2012. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!