Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Most néztem ezt a filmet a...

Most néztem ezt a filmet a youtubon Kíváncsiság - Van-e teremtő? (lent)

Figyelt kérdés

és azt mondja a stepheng hawking hogy nincs élet a halál útán.akkor én hova kerülök ?! ha meghalok öregen???

(13vagyok)


2013. jan. 4. 19:58
 1/10 anonim válasza:
a föld alá :D
2013. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hahaha azért mert csúnyát irtam ? :D
2013. jan. 4. 20:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mehetsz föld alá, mehetsz urnába, de szét is szórhatnak.
2013. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb ateista azt vallja, hogy megszűnsz létezni.

Halál után nincs semmi. Nincsenek emlékek, érzések, gondolatok. Te már nem vagy többet. Vagy elfelejtenek az emberek vagy egy darabig még beszélnek rólad. Ennyi.

Lebomlik a tested különböző anyagokra.

2013. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Mármegkaptad az ateisták válaszát. A keresztények szerint az 1000 éves királyság után már mindenképp vagy üdvözülsz, vagy nem, addigra véglegesen eldől. Ha üdvözülsz, akkor testben fogsz élni, örökké, boldogságban, bűn nélkül.

A különböző keresztény felekezetek különböző dolgokat állítanak arról, hogy mi lesz, ha nem üdvözülsz:

1. Kitörlődsz, nem létezel tovább.

2. Öntudatlan leszel.

3. Szenvedni fogsz az Istennel való kapcsolat hiányától.

2013. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, hogy amikor megöregszel, éppen az idő melyik részében vagy.

Ha nem Jönne el a várva várt királyság a földre is akkor a a sírban leszel, vagy is eltemetnek valamilyen módon, és vársz a feltámadásra.

Ha pedig Isten királyságába Isten kegyelméből bejutottál, akkor meg sem fogsz öregedni és nem is fogsz meghalni az ezer éves időszak alatt, hacsak nem teszel olyat....

Az öregedés fizikai nyomai nem fognak látszódni.

2013. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Talán annyit még, bár nagyon fiatal vagy...

A halál az élet ellentéte. amíg élsz mozgol lélegzel szeretsz dolgozol tanulsz,Stb tehát aktív vagy

a halálban nem teheted ezt meg, hiszen akkor az nem halál...

2013. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
67%
Élő ember nemtudhatja hogy mi vár rá halál után !
2013. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem a halál után, ugyan az lesz a helyzet, mint a születésünk előtt. Az-az nem létezünk, csak az anyag marad utánunk. A lélek dolgairól, tényleg csak az tudhat, aki már megjárta az utat.
2013. jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Jó a kérdés:)


Sokan próbálnak rájönni, melyik vallás, hit a nekik való! Mindenki magában tudja ezt letisztázni. Az ateizmus is egyfajta hit, hiszik, hogy nincs isten, és halál után nincs tovább. Én is mostanában gondolkodtam el ezeken a dolgokon. Katolikusnak vallom magamat, bár nem gyakorlom a vallásomat, és az egyház tanításaival sem értek mindenben egyet. De talán boldogabb, igazságosabb életet lehet élni, ha hiszed, hogy van valaki odafent, aki vigyáz rád, és hogy a halál csak valami más kezdete.


Mióta létezik ember a földön, azóta kutatja, mi történik velünk miután meghalunk. Nem gy.k-en kapsz erre választ:) És lehet nem is számít, hogy ki-miben hisz, egyszer eljön a vég, és mindenkit elér. De nem kell, hogy akár egy percig is ezen gondolkozz, vagy ettől rettegj. A halál azoknak a legfájdalmasabb akik itt maradnak.


A középkorban Európa katolikus volt, abban hittek, az volt a "divat". Ha a mostani európai- é. amerikai divatnak szeretnél eleget tenni, akkor ateista leszel, most ugyanis ez terjed.:)

2013. jan. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!