Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért hisz annyi ember az...

Miért hisz annyi ember az Istenben? Nincs semmi bizonyíték arra hogy létezik, nem látta még senki.

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
93%
Arra sincs bizonyíték,hogy nincsen.És ha csak az létezne,amit látunk,akkor sok mindent nem hihetnénk el.
2009. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
77%
Miért ha nem láttál még elefántot,akkor biztos vagy benne,hogy nem létezik?
2009. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 A kérdező kommentje:
Nem ezt írtam:) Hanem nem hiszek olyas valamiben és nem élem az életem annak a valaminek a kitalált szabályai szerint ami lehet hogy nem is létezik.
2009. okt. 26. 20:16
 4/99 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Kérdező!


az a baj veletek ateistákkal, hogy ti is "hisztek" abban hogy nincs Isten , és nem vagytok hajlandóak nyitni. Ha valaki példákat hoz, leintitek, hogy ugyanmá' . Isten létét olyan dolgok nem bizonyítják, amikkel egy nagymellényű ember tudna indokolni. Isten létét őrzi a napfény, a dns-láncod, az hogy egy univerzumban létezik Föld nevű bolygó...

2009. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim ***** válasza:
69%
A hitben nem épp az a lényeg, hogy nem bizonyítjuk, amit hiszünk?
2009. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 anonim ***** válasza:
74%
Kérdezd meg a világhirű irókat, festőket, művészeket /pld. akár Jancsó Miklóst is/. Ők sem látták, mégis hisznek benne.
2009. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 anonim ***** válasza:
70%
Én hiszem hogy van, különben nem alakult volna ilyen jól a sorsom. ( Határozottan nem anyagiakra gondolok). Nem járok templomba, szóval nem úgy élek hogy őt hírdetem, viszont minden szépet ami történik neki tulajdonítom és köszönetet is mondok!
2009. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 anonim ***** válasza:
41%
Mi az, hogy ennyi ember. A keresztények csak a Föld egyharmadát teszik ki. Van rajtuk kívűl még több mint 4 milliárd ember. Csak ezt ők szeretik elfelejteni. Te ne felejtsd el! Hogy a kérdésre is válaszoljak, nagyon egyszerű, ilyen kúltúrában nőttek fel, és felnőve eszük ágában nem lett volna, hogy egy kicsit gondolkodjanak. pedig nem kellett volna sokat.
2009. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 A kérdező kommentje:
Igazatok van abban hogy nem tudom bizonyítani azt sem hogy nincs Isten:) Valahogy én nem tudok hinni ilyenekben, nem tudom miért, csodálkozom hogy vannak emberek akik hisznek benne.
2009. okt. 26. 20:31
 10/99 anonim ***** válasza:
53%

"Igazatok van abban hogy nem tudom bizonyítani azt sem hogy nincs Isten"

Na itt van a gond. Nem neked kell bizonyítani, hogy nincs Isten, hanem annak kellene felmutatni valamit, aki hisz benne. Csak az a gond, hogy a nemlétező dolgogat nem lehet igazolni. Ezt ők is tudják. Állandóan amiatt nyavajognak, hogy úgyse tudjátok bizonyítani hehehe.

2009. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!