Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogy nyiltan vállalják a hit...

Hogy nyiltan vállalják a hit gyülisek, hogy cionisták, akkor valamilyen értelemben őket is terhel "felelőség" a sok ártatlan civil lakosság halála?

Figyelt kérdés
Én tudok olyan egyént a hitesek közül, aki szemembe mondta, hogy nem érez szinte semmi részvétet, hogy kisgyermekek halnak meg erőszakos halállal palesztinában. Annyira erős benne a bibliából belé nevelt (cionista)zsidópártiság...

2014. aug. 8. 09:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Azért okoskodom így, hogy a hiteseket is terheli bizonyos értelemben a közelkeleti konfliktusban elesett civil lakosok halála, mert Izrael mellett demonstráltak a "háború" kapcsán! Nem vettek fel egy semleges álláspontot, és mondjuk "csak" a békéért és fegyvernyugvásért demonstráltak volna.
2014. aug. 8. 09:55
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem mindenki cionista, aki Izrael állam létezéséért síkraszáll.

Hátha csak azt gondolja, hogy áldozatokat is kell hozni a nagy célért, amely nem más, mint hogy a zsidók mindenhonnan egy helyre gyűljenek, akkor aztán egyetlen, hm, nem én gondolom így, csak vázoltam egy lehetőséget, szóval atomcsapással...

Kitalálhatod magad is a folytatást magadtól is.

2014. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jack Wilshere ***** válasza:
52%

Egyrészt az az ember egy s.ggf.j, ha igaz amit mondasz. De ha nekik van felelőssége, akkor neked is. Tényleg érdekel mi történik a palesztinokkal? Vannak segélyszervezetek, akik várják az adományokat. Vagy csak azért foglalkozol te és a Hit gyüli tagjai Gázával, mert Izrael az egyik résztvevő a konfliktusban?


Az idén kitört népirtásról a Közép-afrikai köztársaságban egy szó sem esik a magyar fórumokon. Pedig ott is halnak meg kisgyerekek. Az egyébként keresztény-muszlim konfliktus


Nem csak a palesztinokkal kellene szolidaritást vállalni hanem minden emberrel.

2014. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Természetesen minden emberrel kell szolidaritást vállalni: középafrikaiakkal, burmaiakkal, északkoreaiakkal, libiaiakkal, sziriaiakkal, stb. ahol ártatlan fegyvertelen emberek esnek el... Mint keresztény gyülekezetnek titulált hitesek, úgy éreztem nem bölcsességgel demonstráltak azért, amiért. Lehet tévedtem...
2014. aug. 8. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Cionista szekta,akik prosztatáig benyalnak a zsidóknak.Szent Satyának ez nem rossz üzlet.
2014. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Egy kis off.

Fogalmazd már meg légyszíves rendesen a kérdésed, legyen benned annyi igényesség. Jó, egy dolog, hogy mindenki érti, aki érteni akarja, hogy mit makogsz, de miért ne csinálhatnál úgy, mintha te is egy értelmes, civilizált ember lennél? Adjál már magadra.


On: Felelősség őket nem terheli, ez tőlük függetlenül történik. Az, hogy agyhalottak, és ha rajtam múlna, biztos, hogy betiltanám, az egy másik dolog.

2014. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy tudják mi a helyzet, de szerintem kétféle zidóság él párhuzamosan. Az egyik az egy egyszerű, a másik a gátlástalan. Ezt a kettőt összemossák némelyek, mások meg nem is tudnak róla. https://www.youtube.com/watch?v=5v4njgbynm8 https://www.youtube.com/watch?v=EeiJnUtQZAM
2014. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is hallottam ilyen dumát hitgyülistől.
2019. márc. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!