Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egy munkáltató rá jöhet area,...

Egy munkáltató rá jöhet area, és ha igen mennyi idő alatt, hogy érvénytelenítették a lakcím kártyámat?

Figyelt kérdés
Barátnőmékhez voltam eddig bejelentve, viszont a bátyja elvezstete a munkahelyét, ezért vissza költözött, így én repültem, és ki is jelentettek egyúttal. Így a határon túlról vagyok kénytelen át járni dolgozni sajnos egy ideig. A munkáltató rá jöhet, hogy meg lett szüntetve a kártya? Milyen következményekkel járhat, ha nem szólok, hogy megyűnt? Ha szólnék tuti elveszteném a munkahelyemet, mert úgy tudom ez a cég külföldi lakcímre nem alkalmaz, hiába vagyok magyar állampolgár. És jelenleg albérletre nincs pénzem, én is most állok talpra. Bár így nem tudom mi vár rám... Települési lakcím kártya van állítólag, de hát az milyen már. Lehet azt el se fogadják

2020. szept. 11. 23:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudsz valami barátodhoz bejelentkezni átmenetileg?
2020. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sehová sem tudok... :( Teljesen tanácstalan vagyok.
2020. szept. 11. 23:34
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha az életben nem szóltam egyetlen munkáltatónak sem, ha költöztem.
2020. szept. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tehát elég csak úgy bejárni, mintha mi sem történt volna?
2020. szept. 11. 23:59
 5/18 A kérdező kommentje:
Ez így lakcím nélkül illegálisnak tűnik nekem...
2020. szept. 12. 00:00
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne siránkozz, ne mondd el a kollégáknak, sose jönnek rá.
2020. szept. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell beszarni munkáltató nem nézz utána nincs is jogköre hozzá .
2020. szept. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%
Érdekes lakcím nincs de interneted van? Most akkor csővezel a keresztény Magyarországon ?
2020. szept. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Le írtam mi a szitu.
2020. szept. 12. 05:30
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
Jelenleg hogy jársz at külföldről? Ahhoz munkáltatói igazolás kellene, ahhoz meg a munkáltatónak tudnia kellene, hogy külföldről jársz... szóval nem értem.
2020. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!