Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Felnyomhatom az albérletem...

Felnyomhatom az albérletem tulaját, ha a szerződés módosítása nélkül több pénzt kér tőlem?

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 16:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Persze,te meg keressél előtte másikat.
2022. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Hol akarod felnyomni?
2022. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Módosítson szerződést és akkor fizetsz?

Eleve minek irkáljon, vagy fizessen egy újabb szerződésért közjegyzőnek, ha te eleve elutasítod?

Vagy mi a gondod?

Ő mondott egy összeget, te nem fogadod el és innentől kezdve ketyeg a felmondásod.

Azt én sem tudom, hogy hol szeretnéd "felnyomni"! :D

2022. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Határozott idejű szerződésnél a lejáratig nem módosíthat.

Határozatlan idejűnél akár havonta, kizárólag tőled függ, hogy elfogadod vagy sem.

2022. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

4-es vagyok és a lényeget lehagytam, de csak azért, mert annyira egyértelmű, de hátha neked nem!

Ha nem fogadod el az emelt bérleti díjat, akkor természetesen menned kell!

2022. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

kérdező, te egy igazi felnyomós leszel..persze a nagy semmiért, mert igazad az sehol nincs. Keress egy másik albérletet, és tipli.


Egy próbát megér, legalább egy életre megtanulod, hogy nem így működik a piacgazdaság.


Amúgy az adóhivatalba naponta több tucat ilyen levél fut be. Imádják.

2022. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Opvasd el alaposan azt a szerződést. Biztos nincs benne semmilyen pont a bérleti díj emelésére vonatkozóan? Én is adok ki lakást A szerződésben benne van egy pontban, hogy jogom van minden januárban inflációarányosam emelni a bérleti díjat. Tehát nem kell szerződést módosítanom ahhoz, hogy emeljek.

Amúgy persze, felnyomhatod. Gondolom, a nav-nál szeretnéd felmondani. Utána keress másik albérletet.

2022. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jah navnál akarom, mert gondolom nem adózna semmit. Most adtam neki egy tizessel többet mert megfenyegetett de keresek újat
2022. febr. 5. 16:21
 9/18 A kérdező kommentje:
Még 1 évig él a szerződésem
2022. febr. 5. 16:24
 10/18 anonim ***** válasza:
8%
most nem rakhat ki még akkor se ha nem fizetsz. max lelakod a kauciót.
2022. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!