Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A lakótársammal közösen...

A lakótársammal közösen használunk egy hűtőt.Enyém a felső része,övé az alsó része.Állandóan bepakol az én hűtő részembe is?Ezt vajon direkt csinálja?

Figyelt kérdés
Jó oké tudom vannak ennél nagyobb problémák is az életben.Csak hogy ha én alkalmazkodok hozzá akkor ő is alkalmazkodhatna én hozzám.Ráadásul az ő hűtő része nagyobb is....

2022. jún. 1. 13:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Jó étvágyat hozzá. Biztosan Rád gondolt :-)
2022. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 kovpet ***** válasza:
96%
Ő mit mond? Vagy egyáltalán nem álltok szóba?
2022. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 L.. István ***** válasza:
94%
Edd meg. Majd leszokik róla.
2022. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Pakold át az ő részére szó nélkül. És...Esetleg szólni neki, hogy ne tegye...?
2022. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Egyszer már szóltam neki.Vagyis inkább utaltam rá..... Kérdeztem tőle,hogy mit keres ez a kaja az én hütő részemben??mondtam neki ez nem az egyém.Azt mondta ja bocsi,berakta véletlen az én hütőrészembe.Majd én a szeme előtt átraktam a kaját az ő hütő részére.......Azóta már jó párszor bepakolt a hütő részembe,én eddig szó nélkül átraktam az hütő részébe.....De most már kezdem kurvára unni ezt.
2022. jún. 1. 14:43
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

Talán határozottan közölni kéne vele, hogy “Figyelj, mostantól NEM pakolhatsz az én részembe”. Vagy durvább megoldás, ha megeszed/kidobod azt, ami hozzád kerül.

A puffogás az semmit nem old meg és szánalmas.

2022. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

Volt ilyen lakótársam, direkt csinálja az ilyen. Még én voltam a bunkó, mondván úgyse pakolok be annyi cuccot, simán elfér az övé is mellette, mi bajom van.

Aztán ugyanezen az elven kezdte elhasználni a cukromat, lisztemet, stb., hogy úgyis csak ott áll, úgyse hiányzik...


Akkoriban nem voltam elég határozott, ha többszöri szólás után nincs változás, esetleg kedvesen megkérdezném, akar-e polcot cserélni. Ha továbbra sem szűnik a gond, kipakolnék a konyhaasztalra mindent, ha ráromlik a melegben, majd felfogja. Ja, bocs, kellett a hely a saját polcomon.

2022. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

"Vagyis inkább utaltam rá....."


Hogy lehet erre utalni?

Meg kell mondani kerek perec, hogy ne pakoljon oda és kész.


Az tény, vannak értelmileg sérültek, aki úgyis oda fog pakolni és még neki áll feljebb ha szólsz érte.

2022. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Utolsó!Ha ezt az utalást nem fogja fel a lakótársam akkor sajnos buta,vagy pedig engem néz hülyének....
2022. jún. 1. 17:10
 10/29 anonim ***** válasza:
31%
Említsd meg a tulajdonosnak, hogy beszéljen a fejével. Te is megmondhatod neki még egyszer, hogy ha ez ismét előfordul, kirakod a cuccát a hűtőn kívülre.
2022. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!